» » Оліївка: роботу сільради тимчасово розблоковано


Оліївка: роботу сільради тимчасово розблоковано

4-02-2019, 11:38
Переглядів 266
Оліївка: роботу сільради тимчасово розблоковано
Оліївська сільська рада повідомляє, що Житомирський окружний адміністративний суд ухвалами від 16 січня 2019 року зупинив дію постанови Оліївської сільської виборчої комісії про відкликання за народною ініціативою депутата Оліївської сільської ради 7-го скликання Мельниченка Анатолія Михайловича (округ № 19, с. Троковичі), а також депутатів Мазка Василя Петровича (округ № 22, с. Троковичі) та Котвіцького Михайла Йосиповича (округ № 25, с. Некраші).

А 24 січня 2019 року адмінсуд зупинив дію постанови Оліївської сільської виборчої комісії й про відкликання депутата Сича Андрія Вікторовича (округ № 20 с. Троковичі) та депутата Рудика Віктора Анастасійовича (округ № 24, с. Троковичі).

Дане рішення суду - це типова практика. Але воно - тимчасове, поки суд не вирішить: правочинним було рішення виборчої комісії чи ні? То ж, на даний час, кворум для проведення пленарного засідання Оліївської сільради, скоріш за все, буде і її роботу розблоковано. Чи надовго - покаже час. Побачимо, чим відповість на це команда колишнього Оліївського сільського голови Михайла Скока.

Між тим Оліївською сільською виборчою комісією постановою 7/2019 від 25 січня 2019 року на 31 березня 2019 року призначено проміжні вибори депутатів Оліївської сільської ради в одномандатних виборчих округах № 20 та № 24. Все це не вписується у вище наведені рішення адміністративного суду. Тому протиріччя на протистояннях “Оліївського фронту” лише посилюються.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...