» » Знову зміна влади: керує Оліївською сільрадою зараз Тетяна Курінна.


Знову зміна влади: керує Оліївською сільрадою зараз Тетяна Курінна.

8-01-2019, 14:41
Переглядів 799
Знову зміна влади: керує Оліївською сільрадою зараз Тетяна Курінна.
5 січня 2019 року відбулося засідання позачергової 13-ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про звернення до правоохоронних органів України щодо незаконних дій Оліївської сільської виборчої комісії з відкликання депутатів Оліївської сільської ради.

2. Про дострокове припинення повноважень секретаря Оліївської сільської ради.

3. Про обрання секретаря Оліївської сільської ради.

4. Про внесення змін до рішення 1-ї сесії 7-го скликання (2-е пленарне засідання) Оліївської сільської ради від 22.12.2017 року «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження його персонального складу».

По усіх питаннях порядку денного депутатами було прийнято відповідні рішення, які будуть опубліковані на офіційному веб-сайті сільської ради. Зокрема, рішенням позачергової 13-ї сесії 7-го скликання секретарем Оліївської сільської ради обрано депутата від виборчого округу №16 Курінну Тетяну Георгіївну.

Т.Курінна народилася 29.05.1977 р., освіта вища, позапартійна, обрана до Оліївської сільради від села Довжик, член Постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

Як відомо, через дострокове припинення повноважень Оліївського голови М.Скока на сесіїі сільради 30 листопада, секретар Оліївської сільради виконує обов'язки сільського голови.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...