» » Знову африканська чума свиней - тепер Тригір'я


Знову африканська чума свиней - тепер Тригір'я

2-01-2019, 04:23
Переглядів 151
Знову африканська чума свиней - тепер Тригір'я
Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Житомирській РДА накладено карантинні обмеження в мисливських угіддях СФГ “Земля Полісся” 74 кварталу Тригірського лісництва - у зв’язку з виявленням захворювання на АЧС під час моніторингових досліджень проб біоматеріалу від 4-х диких свиней.

Затверджено План карантинно-обмежувальних заходів щодо ліквідації випадку африканської чуми свиней та недопущення розповсюдження даної хвороби в Житомирському районі. Та встановлено зону нагляду територію в радіусі 10 км від зони захисту, в яку входять села Глибочок, Крути, Висока Піч, Рудня Пошта та Тригір’я. В даній зоні заборонено торгівлю в зоні захисту живими свинями та продуктами з них, крім отриманих на забійних та переробних підприємствах, які мають експлуатаційний дозвіл, за наявності супровідних ветеринарних документів.

Створено групи для обходу та збору (у випадку виявлення) трупів диких кабанів на території мисливського господарства з метою подальшого спалення.
Керівника СФГ “Земля Полісся” зобов’язано встановити чисельність диких кабанів в мисливському господарстві та забезпечити їх відстріл та утилізацію.

Як відомо, у 2017 році на території Житомирського району у приватному сільськогосподарському підприємстві у селі Рудня-Городище вже був спалах АЧС. Тоді було знищено сотні голів поголів'я свиней.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...