» » Благодійний ярмарок у Вертокиївській школі


Благодійний ярмарок у Вертокиївській школі

18-12-2018, 06:44
Переглядів 471
Благодійний ярмарок у Вертокиївській школі
Милосердя, доброта ще з давніх часів були притаманні нашому народу, це в характері нашого народу. Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги.

Ми живемо у скрутні часи. Зараз у душах багатьох людей хаос. Знецінюються моральні та духовні цінності. Саме тому педагогічний колектив школи прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем.

З цією метою 7 грудня у Вертокиївській ЗОШ І – ІІІ ступенів (під час проведення тижня початкової школи) відбувся благодійний ярмарок солодощів. Участь взяли всі учні початкової школи, які презентували свої власні солодкі вироби. Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана : торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було!

Зібрані кошти були перераховані на лікування хворої дитини. Звісно, це лише невеличка часточка всієї суми, якої потребує родина,але сподіваємося, що наша допомога не буде марною і стане поштовхом для інших небайдужих людей.

Щиро дякуємо батькам за організацію та проведення ярмарку.

Вчителі початкових класів

Про Вертокиївську школу можна прочитати ТУТ

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...