» » Посадовці з Вересів отримали нові призначення


Посадовці з Вересів отримали нові призначення

11-12-2018, 06:09
Переглядів 215
Посадовці з Вересів отримали нові призначення
У Житомирі 7 грудня о 12:00 відбулася позачергова сесія міської ради. Розглядалися питання про утворення Вересівського старостинського округу; про припинення Вересівської сільської ради Житомирського району шляхом приєднання; про затвердження Положення про старосту.

х х х х х
Посадовий оклад виконуючого обов'язки старости села Вереси Олександра Шута становитиме 6 тис 600 грн. Також посадовець отримуватиме надбавку за вислугу років та надбавку до посадового окладу за ранг.

Відповідне розпорядження "Про оплату праці в.о. старости села Вереси Шута О. В." Житомирський міський голова С. Сухомлин підписав 3 грудня.
Надбавку за вислугу років О.Шуту встановлено у розмірі 25% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг. Збережено за ним раніше присвоєний сьомий ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавку до посадового окладу за ранг в розмірі 110 грн.

х х х х х
Житомирський міський голова С. Сухомлин призначив своїм новим радником секретаря Вересівської сільської ради Григорія Лялевича - з посадовим окладом згідно із штатним розписом, із збереженням 9 рангу посадової особи місцевого самоврядування, присвоєного під час роботи у Вересівській сільській раді. Відповідне розпорядження підписано 30 листопада.
Згідно з розпорядженням, Григорію Лялевичу має бути встановлений стаж служби в органах місцевого самоврядування - 20 років 7 місяців 2 дні та надбавку за вислугу років у розмірі 30 %.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...