» » Як виховувати наших малят?


Як виховувати наших малят?

1-12-2018, 11:26
Переглядів 349
Як виховувати наших малят?
22 листопада 2018 року у Станишівській громаді відбувся семінар-практикум для керівників та вихователів закладів дошкільної освіти «Предметно-розвивальне середовище як умова гармонійного розвитку дошкільника». У семінарі взяли участь педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Станишівської сільської ради, Баранівської міської ради та Вільської сільської ради.

Учасників привітав Юрій Вікторович Матвійчук, голова Станишівської сільської ради, який розповів про розвиток мережі закладів дошкільної освіти
Розпочався семінар з екскурсії по закладах дошкільної освіти Станишівської громади з режимом роботи 10,5 годин.

Москвич В.Н., директор Ліщинського ЗДО «Ластівка» разом з колективом радо зустріли гостей віршами та піснями.

Вихованці та колектив Луківського ЗДО «Малятко» на чолі з директором Бугайчук І.П. зачарували магічним оркестром, креативними танцями, щирими усмішками та символічними подарунками для гостей.

Короваєм зустріла колег директор Пісківського ЗДО «Джерельце» Чешневська О.А.

Юхимець Г.М., начальник відділу освіти, презентувала всі заклади дошкільної освіти Станишівської ОТГ, розповіла про осучаснення предметно-розвивального середовища та зміцнення матеріально-технічної бази.

Із неприхованою цікавістю учасники переглянули інтегроване заняття «Дарунки осені», яке підготувала та провела вихователь Пісківського ЗДО Степук Л.М. Вихованці активно включалися в різноманітні види діяльності, де показали високий рівень знань та вмінь.

Умінська О.О., методист відділу освіти провела психолого-педагогічний мозковий штурм «Здатність робити вибір. Чи потрібно виховувати відповідальність у дошкільнят?», що активізувало та спонукало замислитись всіх учасників над поставленим питанням.

За круглим столом підвели підсумки семінару-практикуму, обмінялися думками та поділилися власним досвідом всі присутні.

Щиру подяку висловили педагогічні працівники Баранівської ОТГ та Вільської ОТГ сільському голові та колегам Станишівської громади за організовану та цікаву зустріч. Кожна група вихованців, яку відвідали гості, отримали подарунки.

Сільський голова Матвійчук Юрій Вікторович, виконком сільської ради, відділ освіти висловлюють подяку голові Баранівської ОТГ Душко А.О. та начальнику відділу освіти Николишину Р.З. за бажання співпрацювати та сувенірні подарунки.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...