» » Як живуть “складні” сім’ї?


Як живуть “складні” сім’ї?

27-11-2018, 14:23
Переглядів 148
Як живуть “складні” сім’ї?
15 листопада комісією у складі головних спеціалістів з питань профілактики злочинності, запобігання бездоглядності дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Ольги Присяжнюк та Ольги Моржук, старшого інспектора з ювенальної превенції (хто знає, що це таке? - ред.) Житомирського районного відділу поліції, капітана поліції Лариси Рибак, Глибочанського сільського голови Олени Неподобної, секретаря Високопічської сільської ради Віталія Шатила проведено профілактичний рейд на території Глибочанської та Високопічської сільських рад.

Під час рейду було обстежено житлово-побутові умови проживання у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів, піклувальників та ознайомлено батьків зі ст. 184 КУпАП.

У Глибочанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з учнями проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду з метою пропаганди здорового способу життя. Особливу увагу приділено попередженню негативних проявів у дитячому середовищі шкідливих звичок, таких як наркоманія, алкоголізм, тютюнопаління.

Також проведено індивідуальну роботу з дітьми, які перебувають на внутрішкільному обліку.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...