» » "ОСНОВА" - ПАРТІЯ ЛЮДЕЙ СПРАВИ


"ОСНОВА" - ПАРТІЯ ЛЮДЕЙ СПРАВИ

5-11-2018, 03:53
Переглядів 76
"ОСНОВА" -  ПАРТІЯ ЛЮДЕЙ СПРАВИ
Партія "Основа", лідером якої є Сергій Тарута, по всій країні об'єднує людей, які вміють і бажають здійснювати професійні і відповідальні дії на благо України, представників українського бізнесу, креативної економіки, професіоналів держсектору, науки і культури та суспільно-активної студентської молоді. З самого початку "Основа" будувалась як партія, заснована на демократичних принципах, партія однодумців, до якої кожна людина справи приходить зі своїми ідеями, привносить власний досвід і знання.

Це нова політична сила, для якої:

- громадянин є основою суспільного і політичного устрою держави;

- держава є республікою - спільною справою усіх громадян, що базується на новому суспільному договорі. Держава як механізм взаємодії громадян забезпечує умови для ведення бізнесу та самореалізації, є зручним сервісом для всіх людей, забезпечує дотримання закону і правосуддя, захищає спільні національні інтереси;

- чесний бізнес є основою економіки, а економічний прагматизм є основою відносин України зі світом.

Наразі Україна стоїть на порозі краху державності і втрати глобальної перспективи. Країна зіткнулась із сукупністю та взаємодією ряду негативних факторів:

- Україна у своєму розвитку застигла на рівні початку 90-х років минулого століття, а по низці напрямків взагалі втрачає свої позиції у світовій ієрархії;

-політична система України не розвивається. Рівень залученості населення в державне управління вкрай низький;

-місцеве самоврядування залишається в зародковому стані, а процеси децентралізації у країні заморожено;

-економіка України стагнує, глобальна конкурентно-спроможність країни падає. Частка України в світовому валовому продукті за роки незалежності впала у 10 разів, з 1,3% в 1991 році до нинішніх 0,15%. За темпами розвитку Україна катастрофічно відстає від усього цивілізованого світу;

-триває згубна для вітчизняної економіки боргова політика української влади;

-Україна перетворилася в найбіднішу країну Європи. Падіння економіки і знецінення на 2/3 національної грошової одиниці призвели до стрімкого зростання рівня бідності в Україні. Середня зарплата і середня пенсія українців зараз нижче за рівень 2013 року у доларовому еквіваленті;

-державна машина загрузла в корупції, політичних чварах і великомасштабних крадіжках. Рівень довіри до Уряду, Нацбанку і Президента за останні 4 роки катастрофічно впав.


Зупинити сценарій розвалу і забезпечити розвиток України здатні лише люди справи.

"ОСНОВА" -  ПАРТІЯ ЛЮДЕЙ СПРАВИ


Партія "Основа" вважає, що основою державної політики мають бути насамперед питання економіки та добробуту громадян, а не питання мови, історичної пам'яті чи геополітичного вибору. У нас є довгостроковий план економічного розвитку - доктрина "Україна - 2030" - це фундаментальна праця розроблена п'ятьма ведучими університетами України, при участі бізнес-співтовариства і активістів. Доктрина грунтується на тому, що у нас в Україні є величезний потенціал і це потрібно не лише зберегти, але і примножити. Ще з радянських часів Україна була найбільшим центром розвитку науки та промисловості. А зараз нас намагаються перетворити на сільськогосподарський придаток більш розвинених країн та джерело постачання сировини і дешевої робочої сили.

Як зазначає лідер партії Сергій Тарута: "Постійні конфлікти гальмують розвиток країни. Українці заслуговують справедливої, чесної і компетентної влади. Ми всі заслуговуємо жити в успішній Україні. Заради цієї мети варто йти на будь-які розумні компроміси - між Сходом і Заходом України, між центром і регіонами, між простою людиною і владою, між різними політичними силами, між Україною і країнами-сусідами. Партія "Основа" знайде ці компроміси і країна запрацює".

Прес-служба Житомирської обласної організації політичної партії "Основа"


"ОСНОВА" -  ПАРТІЯ ЛЮДЕЙ СПРАВИ


ТАРУТА Сергій Олексійович


Промисловець, підприємець, успішний управлінець, лідер партії "ОСНОВА". Пройшов трудовий шлях від майстра мартенівського цеху до голови промислової корпорації "ІСД".

Модернізував Алчевський та Дніпровський металургійні комбінати, впровадив на підприємствах провідні виробничі та екологічні технології.

На посаді голови Донецької ОДА зупинив наступ військ терористів на Маріуполь.

З жовтня 2014-го року - депутат Верховної Ради України.

Одружений, виховує двох дочок. Веде спортивний спосіб життя, захоплюється альпінізмом та велоспортом.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...