» » Вісті з Житомирського бронетанкового заводу: хороші й не дуже


Вісті з Житомирського бронетанкового заводу: хороші й не дуже

15-10-2018, 06:42
Переглядів 323
Вісті з Житомирського бронетанкового заводу: хороші й не дуже
12 жовтня у Новогуйвинському будинку культури урочисто відзначили 75-річницю від дня заснування Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод».

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» входить до Державного концерну «Укроборонпром», в складі якого виконує замовлення Міністерства оборони України та іноземних замовників з 23 країн світу.

Підприємство є одним з найбільших у машинобудівній галузі Житомирської області. На ДП «Житомирський бронетанковий завод» збережено високопрофесійний колектив, створено потужне сучасне виробництво. На підприємстві налагоджено замкнений цикл ремонту 18 типів бронемашин. Серед яких БМП, БТР, БРДМ, БМД і БТРД різних модифікацій. Крім цього, завод виробляє продукцію народно-господарського призначення, серед якої теплогенератори, а також може здійснювати капітальний ремонт двигунів с/г техніки тощо.

Підприємство постійно працює над розробленням нових видів продукції. Зокрема, розпочато випуск бойових модулів «Кастет», «Стилет», «Дуплет», які використовуються як альтернатива пушкам для бойових машин.

Одним із новинок продукції є автоматичний гранатомет ГР-1, який призначений для знищення незахищеної живої сили супротивника, розташованої як відкрито, так і за зворотними схилами висот та іншими подібними перешкодами, настильною і навісною стрільбою. Гранатомет в тактичному відношенні вигідно поєднує властивість мінометів - здатність вести навісний вогонь, властивість автоматичних гармат - високий темп стрільби і легкість, маневреність станкових кулеметів. Гранатомет ГР-1 дуже ефективний при накритті площадкових незахищених цілей і скупчень живої сили.

Наразі завод є одним з провідних українських підприємств, що здійснює капітальний ремонт та глибоку модернізацію гусеничної бойової техніки та виготовляє сучасні бойові модулі для БМП, а також виготовляє гранатомети АНС-17 і комплектуючі для бронетанкової техніки.

На підприємстві впроваджено електронну систему закупівлі комплектуючих запчастин і матеріалів, яка виключає можливу корупційну складову.

З 2008 року по теперішній час підприємство підтверджує належне функціонування Системи управління організації та отримує сертифікати ISO.

Щороку ДП «Житомирський бронетанковий завод» представляє нові зразки техніки на виставці «Зброя і безпека» у м Києві, 2018 рік не є виключенням.

Привітати з ювілейною датою майже 700 працівників висококваліфікованого колективу очолюваного Ігорем Пшенічним, прибуло багато гостей.

Найкращі працівники та ветерани ДП "Житомирський бронетанковий завод" були відзначені почесними грамотами, грамотами та подяками від центральних і місцевих органів виконавчої влади, Держаного концерну "Укроборонпром", органів місцевого самоврядування, профспілок та керівництва підприємства, за сумлінну, професійну й важливу для обороноздатності нашої Батьківщини працю.

Враховуючи, що річниця підприємства відзначається напередодні Покрови Божої Матері, Дня захисника України та Дня Українського козацтва, настоятель Новогуйвинської церкви отець Дмитрій благословив ювілярів на добрі вчинки.

Святковою концертною програмою працівників, ветеранів Житомирського бронетанкового заводу та їхніх гостей привітали кращі артисти Житомирського району.

х х х х х

Військова прокуратура відсудила у Житомирського бронетанкового заводу більше мільйона гривень за невиконання умов договору з Міністерством оборони. Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

Після виграного прокуратурою суду з підприємства стягнули штрафні санкції на 1 млн. 200 тис. грн. Мова йде про те, що ДП "Житомирський бронетанковий завод" не здійснив поставку військової техніки, визначеної умовами контракту, чим порушив договірні зобов'язання перед Міністерством оборони України. Тож через зірвані строки військову техніку не відправили до підрозділів Збройних сил України.

"11 липня 2018 року, за результатами роботи військової прокуратури Центрального регіону, вказаний позов задовольнили рішенням господарського суду м. Київ. З ДП "Житомирський бронетанковий завод" на користь Міноборони стягнули пеню в розмірі 578 тис. 755 грн. 19 коп. та штраф - 652 тис. 587 грн 32 коп. Ці кошти перерахували на рахунки Міністерства оборони України", - повідомили у прес-службі відомства.

Нагадаємо, що у червні 2018 року співробітники СБУ та військової прокуратури проводили обшуки на державному підприємстві "Житомирський бронетанковий завод" у рамках розслідування кримінального провадження, порушеного за ст. 191 КК України - Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. У ході обшуків силовики виявили гусеничні комплекти, поставлені бронетанковим заводом для ТОВ "Науково-виробнича компанія "Нова"" та документи щодо їх поставки. У військовій прокуратурі також підозрюють, що під виглядом "нових" гусеничних комплектів до бойових машин піхоти постачались ті, які раніше були у вжитку, та ринкова вартість яких відповідно нижча, ніж передбачено договором.

Натомість після згаданих подій керівництво Укроборонпрому призначило нового директора ЖБТЗ. До виконання обов'язків директора 16 липня приступив Ігор Пшеничний, який раніше працював на "Миколаївському суднобудівному заводі" та співпрацював з Укроборонпромом.

times.zt.ua

Оновлена бойова машина - БТР-70Д(GM) отримала нові двигуни від американської корпорації General Motors та бойовий модуль "Дельта" з 23-мм автоматичною гарматою та цифровою системою управління вогнем.

Вісті з Житомирського бронетанкового заводу: хороші й не дуже


БМП-М1С на базі БРМ-1К отримала німецький двигун Deutz 2013 L6 V4, оснащена бойовим модулем "Стилет" з 30-мм гарматою 2А42 та двома установками ПТРК "Бар'єр-212". Також модуль оснащений кулеметом калібру 7.62 та системою управління вогнем "Синтез".


Вісті з Житомирського бронетанкового заводу: хороші й не дуже

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...