» » Коли обвалиться міст у Левкові? Як виконують обіцянки депутати від партії Ляшка


Коли обвалиться міст у Левкові? Як виконують обіцянки депутати від партії Ляшка

8-10-2018, 17:49
Переглядів 232
Коли обвалиться міст у Левкові? Як виконують обіцянки депутати від партії Ляшка
Жителі села Левків виражають стурбованість і обурення тим, що перевантажені піском сорокатонні автомобілі знищують дорожнє покриття проїжджої частини вулиць та руйнують будинки селян.

Тривожним є й питання збереження нормального технічного стану мосту через річку Тетерів у Левкові, оскільки ця інженерна конструкція ризикує обвалитися через рух автомобілів з напівпричепами, вщент завантаженими піском, маса яких складає більше 40 тонн. А це значно перевищує відмітку у 24 тонни - проектне навантаження закладене проектувальниками при будівництві цієї дороги, Смолівка-Житомир, та ряду інженерних споруд (мостів) на ній.

То хто ж робить цю "чорну справу"?

Вивозом піску левківськими дорогами займаються три підприємства - ТОВ "ЕКО-НЕСТ ПЛЮС", що зареєстроване у с. Харитонівка Коростишівського району, а також ПАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів" та ТОВ "СИЛІ-КОР".

Але силікатний комбінат, знаючи про обмеження по тоннажу (24 т), і не бажаючи конфронтації з місцевими мешканцями, - для доставки піску з Тарасівки використовує "КрАЗи", вплив на дорожнє покриття яких не визиває тих зауважень, як колії "сорокатонників".

Варто зазначити, що "СИЛІ-КОР" по левківським дорогам має транспортний потік на порядок менший, ніж у їх сусідів "ЕКО-НЕСТ ПЛЮС". Але до ТОВ "СИЛІ-КОР" у громадськості є інші претензії: самозахоплення земельної ділянки, знищення значних площ лісових насаджень, несплата земельного податку та інших рентних платежів, неоформлені працівники, які працюють на цьому кар'єрі - про це активісти вже писали у місцевих ЗМІ, виступали на сесіях Коростишівської районної та Житомирської обласної рад, виїжджали в складі комісій на цю незаконну відкриту гірничу розробку, зверталися до правоохоронних органів.

Варто зазначити, що до "правоохоронних" органів можна було й не звертатися, бо у всі часи "незалежності", в тому числі й зараз, після "революції гідності" та їхнього "реформування", вони тупо "не помічають" цього знущання над природою та людьми - навіть після численних зупинок автомобілів, складання протоколів і проведення перевірок. Тут висновок можна зробити один - гроші "не пахнуть" і в нинішній Україні на шляху до Європи вирішують будь-які проблеми бізнесменів. Навіть найбрудніші. Як це було під час злочинного видобутку піску біля Корчака, Улянівки чи зараз - біля Городища за Вересами.

Вкотре дивує позиція місцевих селян: навколо Левкова йде варварське знищення природнього середовища, розбиваються дороги, руйнується міст і навіть їхні власні будинки, а вони сидять, мов миші за віником, і все комусь скаржаться - і то не самі, а через активістів.

Що ж, сидіть, мовчіть. Дочекаєтеся, що завалиться міст, розтрощаться будинки, як і вся ця ерзац-держава…


На фото та відео можна побачити як обіцяли вирішити цю проблему у 2017 році заїжджі депутати облради та Верховної Ради від "Радикальної партії Ляшка". Як бачимо, пішов другий рік від їх обіцянок, проте віз і нині там...

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...