» » Стелиться асфальт на Михайлівку


Стелиться асфальт на Михайлівку

6-10-2018, 08:02
Переглядів 88
Стелиться асфальт  на Михайлівку
На автомобільній дорозі Дениші-Михайлівка, яка знаходиться на балансі облдержадміністрації, завершили влаштування 2 шарів асфальтобетонного покриття. Наразі укріплюють узбіччя, після чого наноситимуть розмітку.

Як проходить поточний середній ремонт на ділянці дороги у Житомирському районі, перевірив заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький.


"На ділянці Дениші-Михайлівка вже завершили влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону. Середня товщина покриття - 14 см, що відповідає вимогам проекту. Наразі працівники укріплюють узбіччя, після чого приступлять до влаштування розмітки. Для того, аби перевірити якість дорожніх робіт, відразу після завершення ремонту ми проведемо незалежну експертизу", - прокоментував Олексій Ясюнецький.

Також заступник голови ОДА додав, що відповідно до критеріїв ОДА гарантійний строк експлуатації дороги після поточного середнього ремонту має бути як мінімум 5 років.

Відповідно до проекту роботи виконуються в рамках поточного середнього ремонту на ділянці дороги Дениші-Михайлівка протяжністю 1,380 км. Також до с. Михайлівка планують влаштувати піщанощебеневу суміш, після чого вся дорога матиме належний експлуатаційний стан.

Виконавцем робіт є підрядник "ШБУ-19". Загальна вартість робіт складає близько 7,1 млн. грн.


Стелиться асфальт  на Михайлівку
Стелиться асфальт  на Михайлівку
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...