» » У пансіонаті виявлено втрат на 605 тис. грн.


У пансіонаті виявлено втрат на 605 тис. грн.

6-10-2018, 07:58
Переглядів 292
У пансіонаті виявлено втрат на 605 тис. грн.
Під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Житомирського геріатричного пансіонату Житомирської обласної ради, що розташований на території Іванівської сільради, за період з 01.01.2012 по 30.04.2018 фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 605,3 тис. грн.

Аудитори встановили, що отримані від органів Пенсійного фонду України та соціального захисту населення кошти частково використано не на поліпшення умов проживання підопічних, як це передбачено законодавством, а на інші потреби пансіонату. Сума цього порушення - 274,1 тис. грн.

Через придбані та списані продукти харчування, які не передбачені натуральними добовими нормами та внаслідок їх завищення, зайво витрачено 202,8 тис. грн. Крім того, заниження живої ваги тварин на підсобному господарстві призвело до недоотримання виходу м'яса на загальну суму 34,7 тис.грн, чим пансіонату завдано шкоди на вказану суму.

При оплаті комунальних послуг покрито видатки сторонніх юридичних осіб на загальну суму 39,3 тис.грн.

Також зайво сплачено підрядним організаціям 32,7 тис.грн за технічне обслуговування та ремонтно-будівельні роботи.

Серед інших виявлених порушень: зайво сплачений єдиний соціальний внесок, занижена вартість проживання підопічних, завищений тарифний розряд лікарю без підтверджуючих документів, зіпсовані лікарські засоби (через сплив терміну придатності). Це призвело до втрат на 21,5 тис.грн.

За порушення законодавства з фінансових питань на одну посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення, ще три протоколи про адміністративне правопорушення складено за порушення законодавства про закупівлі.

Директору пансіонату надіслано обов'язкові вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень. До установи застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою про усунення порушення бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Житомирської області.

Дзеркало Полісся
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...