» » Вереси “зілляли в унітаз”. Хто наступний?


Вереси “зілляли в унітаз”. Хто наступний?

6-10-2018, 07:52
Переглядів 130
Вереси “зілляли в унітаз”. Хто наступний?
Під час сесії Житомирської міської ради 27 вересня депутати підтримали рішення про добровільне приєднання територіальної громади села Вереси до територіальної громади Житомира. «За» проголосували 26 депутатів із 28 присутніх.

Разом з тим, депутатський корпус затвердив текст Меморандуму, який буде підписаний між головою Житомирської міської ради та Вересівською сільрадою.
Зокрема у документі прописано реалізацію основних завдань Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, серед яких: забезпечення працевлаштування працівників Вересівської сільської ради та працівників установ Вересівської сільської ради; вирішення питання щодо закриття низки об’єктів інфраструктури (Вересівська загальноосвітня школа, дошкільний навчальний заклад «Журавлик», Будинок народної творчості, сільська бібліотека, КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вересівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, поштове відділення за згодою жителів села Вереси) і т.д.

Також, Житомирська міська рада гарантує/зобов’язується:

- забезпечити транспортне сполучення по напрямку Житомир-Вереси з 01.09.2018 року;

-видати «Картки житомирянина» особам, місце проживання яких зареєстровано на території села Вереси, що забезпечить пільговим категоріям громадян право на безкоштовний проїзд у міському транспорті, а також по напрямку Житомир-Вереси та знижки на користування іншими муніципальними сервісами;

- у 2019 році провести зовнішнє утеплення будівлі Вересівської загальноосвітньої школи;

- здійснити проведення до 2020 року капітального ремонту Будинку народної творчості та комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вересівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини у межах коштів, передбачених на потреби села Вереси та субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури;

- до 2020 року вжити заходів щодо відновлення роботи стадіону села Вереси;

- фінансувати роботи із ремонту дорожнього покриття на вулиці Вересівський шлях, що сполучає вулицю Саєнка в місті Житомир з автодорогою міжнародного значення М-06 Київ-Чоп.

Депутати також підтримали рекомендацію погоджувальної ради щодо того, що рішення про приєднання набере чинності з 1 грудня поточного року.

До речі, коли рік тому приймався Генеральний план міста Житомир, то приєднання Вересів там передбачено не було. Тепер потрібно приймати новий генплан і пройти складну процедуру з великими витратами для міського бюджету. Та міським бізнесменам при владі це “до самої спини”, бо ж отримають вони з цього значно більший зиск. А головне, вони вже догодили міністру-мільйонеру Зубку, який відтепер може пафосно, як і Порошенко, заявляти, що в Україні створена перша “резервація” з обласним центром та повністю безправним селом. І завдяки “успіхам” подібних “реформ” можна виклянчувати кредити-подачки, які віддаватимуть наші діти і онуки. Та для них головне ж інше - дорватися знову до влади. За будь-яку ціну. Навіть ціною геноциду власного народу, який, до того ж, мовчить, як миша за віником. Від цього й усі біди в забутій Богом Україні.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...