» » Урок від чемпіона у Вертокиївській школі


Урок від чемпіона у Вертокиївській школі

1-10-2018, 07:48
Переглядів 364
Урок від чемпіона у Вертокиївській школі
Олімпійська освіта, метою якої є залучення дітей та молоді до ідеалів і цінностей олімпізму, займає важливе місце в системі освіти, виховання і навчання підростаючого покоління Вертокиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Саме тому 14 вересня у школі відбулася зустріч із нашим земляком, параолімпійським чемпіоном, золотим та срібним призером Чемпіонату Європи-2018, Миколою Жабняком. Він розповів учням про навчання у школі, про свої перші кроки у спорті, про те, як мріяв стати чемпіоном, як йшов до заповітної мрії, поділився враженнями та досягненнями на Олімпійських іграх. Микола розповів про те, що бути чемпіоном - це важкі щоденні тренування та дотримання здорового способу життя. Найцікавішим для учнів була спроба штовхнути ядро та метнути диск. А ще олімпієць показав, як він двома пальцями тримає штангу, чим остаточно підкорив серця школярів. Кожен бажаючий мав змогу торкнутися нагород, сфотографуватися та взяти автограф у чемпіона. Учні були в захваті від зустрічі.

Після таких зустрічей число тих, хто хоче займатися спортом, збільшується, а це означає, що для молоді буде пріоритетним здоровий спосіб життя.

Юліана Грігорова, вчитель фізкультури
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...