» » Відеоісторія Студеницького ліцею


Відеоісторія Студеницького ліцею

1-10-2018, 07:21
Переглядів 249
Відеоісторія Студеницького ліцею
Комунальний заклад "Студеницький ліцей" Глибочицької сільської ради (донедавна - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівського району) Житомирської області розміщена в центрі села (20 км. від м. Коростишева, 15 км. від м. Житомира, 7 км. від автошляху Київ – Чоп). Щоранку галасливою юрбою сходяться до храму наук більше ста школярів. Приємно їм заходити у велике, світле, естетично оформлене фойє, де є можливість і відпочити до початку та після уроків.

З року в рік навчальні класи й кабінети завдяки зусиллям учителів і батьків оновлюються, поповнюються обладнанням, дидактичним матеріалом.

Щоб кожен учень був фізично й морально досконалим, освіченим, творчим у школі створені всі умови. До послуг школярів, крім навчальних кабінетів, два спортивні зали з необхідним обладнанням, спортивним інвентарем, два комп’ютерні класи, мережа Інтернет, актовий зал.

Забезпечують розвиток власних інтересів дітей з урахуванням суспільних потреб мережа гуртків, факультативів, курсів за вибором. З 2012 року школа працює за спортивним профілем навчання. Учні мають можливість вивчати курси "Основи туризму", "Загальна фізична підготовка", "Народознавство".

Організоване гаряче харчування в шкільній їдальні, що розрахована на 80 місць. Працює буфет, де кожен може харчуватися додатково.

До мікрорайону школи відносяться 3 населені пункти. Підвезення учнів здійснюється з 4-х сіл Кмитів, Студениця, Руденька, Стрижівка.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...