» » Встановлено причину смерті підлітків у Високій Печі


Встановлено причину смерті підлітків у Високій Печі

25-09-2018, 12:58
Переглядів 412
Встановлено причину смерті підлітків у Високій Печі
Поліція встановила причину смерті двох підлітків, тіла яких знайшли у зачиненій квартирі в селі Висока Піч Житомирського району.

2 червня до Житомирського відділення поліції надійшло повідомлення про виявлення у квартирі в Високій Печі тіл двох підлітків. У ході першочергового з'ясування обставин ознак причетності сторонніх осіб до смерті дітей не виявлено.

14 вересня, більш ніж через три місяці після смерті підлітків, та завершенні судово-медичної експертизи, Житомир.info вдалося дізнатися причину трагічної події.
"Причиною смерті хлопця, відповідно до висновку судово-медичної експертизи, є отруєння невідомою речовиною, яка містить кофеїн. А дівчини - асфіксія внаслідок закриття дихальних шляхів блювотними масами. Токсична дія невідомої речовини, яка містила кофеїн спостерігається і в дівчини", - розповіла в коментарі Житомир.info керівник прес-служби ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.

Як повідомлялося, 2 червня 2018 року до Житомирського відділення поліції надійшло повідомлення про виявлення у квартирі тіл двох підлітків.

Однокласники розповіли, що напередодні трагічного випадку дівчина була у їх компанії, а у вечері пішла із Максимом до нього додому. Вони не зустрічалися, а просто дружили.

Житомир.info
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...