» » Ремонт сільських доріг у Житомирському районі


Ремонт сільських доріг у Житомирському районі

25-09-2018, 12:42
Переглядів 142
Ремонт сільських доріг у Житомирському районі
14 вересня 2018 року депутати Оліївської сільської ради О.В. Готич, В.Б. Городнюк та А.В. Морозюк (на фото) ознайомилися з ходом капітального ремонту однієї з вулиць – Молодіжної - у селі Оліївка, який здійснює підрядна організація «Асфальт Плюс» (керівник – Р.В. Петросян).

За словами Романа Петросяна, сприятлива сонячна погода дозволила менш ніж за тиждень підготувати щебеневу «подушку» та укласти левову частку досить якісного асфальтного покриття з дотриманням передбачених угодою параметрів. Зокрема, постійна товщина асфальту – не менше 5 сантиметрів при ширині дороги 4 метри та довжині – 722 метри.

Очікується, що цього ж дня, у п’ятницю 14 вересня, укладання асфальту буде повністю завершено, і вже на наступному тижні комісія по контролю за будівництвом Оліївської сільської ради розпочне офіційну прийомку об’єкту.

Ремонт сільських доріг у Житомирському районі
Ремонт сільських доріг у Житомирському районі
Ремонт сільських доріг у Житомирському районі

Дорога на Студеницю покращується

Житомирська ОДА продовжує проводити капітальні та середні поточні ремонти на місцевих дорогах області. Так, на ділянці дороги С060801 Кмитів – Городенка через Студеницю Глибочицької сільради у Коростишівському районі вже розпочали влаштовувати основу для асфальтобетонного покриття. Про це повідомляє управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА.

За інформацією управління, на ділянці С060801 Кмитів – Городенка через Студеницю км 3+000 – км 4+130 підрядник ПП «Автомагістраль» у серпні розпочав підготовчі роботи для капітального ремонту. Працівники розібрали старе дорожнє покриття, розчистили дерева біля узбіч. Наразі продовжують влаштовувати основу із щебеневої суміші під нове дорожнє покриття.

Жителі цих сіл і не пам’ятають, коли востаннє на цій ділянці була нормальна дорога. Адже до ремонту на дорозі було білощебеневе покриття, частково – бруківка.

Житель с. Студениця Іван розповідає, що дорога була взагалі поганою. «Вся в ямах, які постійно засипали відсівом. Навіть і не знаю, коли тут взагалі була нормальна дорога. Мабуть нова дорога буде якісною, адже зняли такий глибокий шар землі».

Пані Інна теж наголошує, що стан дороги був жахливим: «Як грейдер проїде, то ще більш-менш нормально. А так – ями та насипи землі. Тут років із 100 не було ніякого ремонту. Лише невеличка ділянка асфальту, за нею бруківка, а далі – одні ями. Дивлячись на те, як працюють та розчищають ділянку, то «подушка» (основа для асфальтобетону) має бути хорошою».

За сприятливих погодніх умов вже із наступного тижня працівники розпочнуть влаштовувати вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття на 1,13 км дороги.
Загальна вартість капітального ремонту ділянки дороги Кмитів – Городенка через Студеницю складає 5,3 млн. грн.

Загалом на ремонт доріг місцевого значення у 2018 році Житомирщина отримала 617 млн. грн., які, за словами голови ОДА Ігоря Гундича, в пріоритеті використовуватимуть на поточний і капітальний ремонти у селах та районах області.


Ремонт сільських доріг у Житомирському районі
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...