» » У Житомирському районі ФК «Форестер» виграв Першу лігу

У Житомирському районі ФК «Форестер» виграв Першу лігу

24-09-2018, 07:49
Переглядів 95
23-го вересня відбулися поєдинки 16-го туру у Вищій лізі, матч за ІІІ місце і фінал у Першій та матчі- відповіді 1-го попереднього раунду Кубку Житомирського району з футболу сезону 2018 року.

У Вищій Лізі «Танкіст» і «Дангард» прогнозовано перемогли своїх суперників, відповідно - 7:0 і 7:1. Футболісти з Василівки здобули першу вікторію в цьогорічному чемпіонаті, обігравши з рахунком 1:0 команду з Довжика. «Лука-Агро» здобула «легкі» три залікові бали - іх візаві з іванівського «Екстріму» не приїхали на матч. Ще один поєдинок Вищої ліги між ФК «Левків» і ФК «Пак-Трейд» було перенесено через участь левківців у Всеукраїнських спортивних змаганнях.

У фіналі Першої ліги зустрілися футболісти з сусідніх сіл: «Форестер» з Іванівки та «Лісник» з Березівки. Два м’ячі, забиті в другому таймі (на 55-й хвилині відзначився Вадим Нагорний, а на 61-й- Михайло Чопенко реалізував пенальті), принесли перемогу більш досвідченим іванівським футболістам - 2:0! Вітаємо тренерів, гравців і всіх вболівальників «форестерівців» із заслуженою звитягою, а березівських «лісників» зі срібними нагородами! Бронзові медалі Першої ліги здобули футболісти зі «Станишівки», четвертою фінішувала гадзинська «Енергія».

Результати матчів-відповідей 1-го попереднього раунду Кубку Житомирського району з футболу 2018 року.

«Сінгури»-«Вереси»- 6:1 (перший матч- 3:2).

«Чайка»-«Актив»- -:+ (перший матч- 1:3).

«Леви Крошу»-«Кодня»- матч перенесено (перший матч- 2:4).