» » Вересівські депутати знищують сільраду і йдуть в прийми до житомирських бізнесменів


Вересівські депутати знищують сільраду і йдуть в прийми до житомирських бізнесменів

23-09-2018, 07:48
Переглядів 159
Вересівські депутати знищують сільраду  і йдуть в прийми до житомирських бізнесменів
В Житомирській облдержадмінстрації вважають, що приєднання села Вереси Житомисрького району до обласного центру відповідає чинному законодавству. Про це йдеться у розпорядженні Ігоря Гундича, оприлюдненому на сайті ОДА.

«Проекти рішень Вересівської сільської ради та Житомирської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади села Вереси до територіальної громади міста Житомир» відповідають вимогам чинного законодавства України та можуть бути погоджені без зауважень», – йдеться у висновку в. о. начальника юридичного управління апарату облдержадміністрації Валентини Власюк, затвердженому розпорядженням голови.

Питання приєднання Вересів до Житомира вже включили до порядку денного сесії Житомирської міської ради, яка відбудеться 27 вересня.

Нагадаємо, що й житомиряни обурюються, що ніхто не врахував їхньої думки щодо приєднання Вересів до обласного центру. Після приєднання до Житомира міська рада обіцяє Вересам капітальний ремонт дороги та картку житомирянина.

х х х х х

Про славнозвісний “меморандум” подальшої співпраці між вересівською та житомирською владами у цьому повідомленні не згадується. Нагадаємо, що після сфальсифікованого “добровільного” приєднання Вересів до обласного центру і знищення власної сільради, село Вереси стане єдиною громадою в України (та й Європі), яка не матиме своїх представників в органах місцевого самоврядування. Мабуть вересівці - найрозумніші з усіх українців, які ще не подалися світ за очі шукати кращої долі.

І от вже на днях головний ідеолог створення “резервацій”, наш земляк і просто мільйонер Зубко з пафосом, як і Гарант, заявив, що в державі створено першу ОТГ за схемою “обласний центр - безправне приміське село”! Батьківщина цього “рехворматора” - Житомирщина, як бачимо, знову не підвела. “Житомирське болото” спрацювало на всі 100. Як кажуть, “я прокурурікав, а там хоч не розсвітай”. Свою справу житомирські бізнесмени зробили. А подальша доля вересівців та їхнього села нікого не турбує.

До речі, у Вересах все голосніше звучать припущення щодо підкупу депутатів місцевої сільради у справі приєднання до Житомира. Якщо не грошима, то посадами чи чимось іншим. Наскільки це відповідає дійсності - дізнаємося згодом, разом з правоохоронцями: скоріш за все, десь у квітні наступного року за нової влади.

Хоча дехто з вересівців ще сподівається на диво - може у місцевих депутатів проснеться совість і вони зупинять це шахрайство в останню мить? Як це зробили депутати сільради у Садках. А що, у наші буремні часи все може бути.

Необхідно нагадати ще раз, що вересівці створюють прецедент - вони перше село в Україні (та й у Європі), яке не матиме жодного представника-депутата в органі місцевого самоврядування! Це ще раз показує всю недосконалість “реформи” з децентралізації, а тому й пагубність для подальшого розвитку українського села.

То ж чи знищать остаточно вересівські депутати свою сільраду і знехтують 400-річною історією свого села - остаточно дізнаємося вже за якийсь тиждень. ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ, коли місцева громада ще може самоорганізуватися й виступити проти антинародного рішення депутатів місцевої сільради на догоду житомирським бізнесменам. А якщо - ні, то вона, дійсно, не має права на своє подальше цивілізоване існування і її місце - лише в “резервації”, подібних тим, у яких господарі нинішнього режиму - американці, знищили колишнє корінне населення (індіанців) і навіть не вважають це геноцидом.

Варто нагадати для історії та місцевого люду, хто своїми одноголосними рішеннями знищує Вересівську сільраду, хоча жоден з них про це у своїх передвиборчих програмах не згадував і згоду селян на це не отримував (за даними з сайту ЦВК):


Шут Олександр (сільський голова), Мосійчук Ольга (фельдшер), Псьота Віталій (вчитель), Процко Володимир (оператор котельні школи), Гаврилюк Тетяна (донедавна - нач. пошти), Лялевич Григорій (секретар сільради), Бурилко Олександр (гол. інженер ПАТ "Кампай "Райз"), Рудик Наталія (кер. місц. с/господарства), Козачук Олександр (землевпорядник сільради), Омелянчук Галина (вчитель), Довгаль Микола (зав. від. облдитлікарні), Мельниченко Петро (пенсіонер), Ніколаєнко Анатолій (директор ІЗП Гранітдров), Тесленко Тетяна (фізична особа - підприємець), Метельський Валентин (тимчасово не працює).
Як бачимо, виступити проти команди влади щодо знищення сільради і приєднання села у Вересах просто нікому, бо депутати - це бюджетники (раби адміністративного ресурсу), бізнесмени та пенсіонери.


І наостанок все ж два запитання до поки ще Вересівського сільського голови О.Шута:

1.Олександре Васильовичу, то як там справа з Меморандумом? І що там написано? Може варто поінформувати про це громаду?

2. Чому ви не проявили таку ж наполегливість під час відстоювання прав громади на пасовища, які корупціонери з держгеокадастру роздали випадковим людям?

Відповідь потрібно дати на терміновому сході села, щоб отримати вотум довіри народу.

Богдан СТРІХА

Вересівські депутати знищують сільраду  і йдуть в прийми до житомирських бізнесменів
Вересівські депутати знищують сільраду  і йдуть в прийми до житомирських бізнесменів
Вересівські депутати знищують сільраду  і йдуть в прийми до житомирських бізнесменів
Вересівські депутати знищують сільраду  і йдуть в прийми до житомирських бізнесменів
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...