» » Дорога до Михайлівки вкривається асфальтом


Дорога до Михайлівки вкривається асфальтом

17-09-2018, 05:37
Переглядів 233
Дорога до Михайлівки вкривається асфальтом
Триває середній поточний ремонт на автомобільній дорозі Дениші-Михайлівка у Тетерівській сільраді Житомирського району, яка знаходиться на балансі облдержадміністрації.

Жителі села задоволені, адже дорогу зробили понад 30 років тому і після цього ремонтів, окрім ямкових, не було. А тут всього за кілька тижнів працівники оперативно провели підготовчі роботи та вже влаштували майже 1 км вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Як працює підрядна організація та наскільки якісно здійснюється ремонт на одній із доріг ОДА, перевірив начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк разом із представником технагляду.

Так, житель села Михайлівка пан Володимир, який уважно слідкує за ремонтом ділянки, ділиться своїми думками: «Була дорога тут зроблена десь у 1977 чи 1978 році. Після того підсипали щебенем, окремі ремонти робили. Але з того часу такого капітального ремонту дороги не робилось – це однозначно. Тут хлопці працюють вже кілька тижнів і, як на мене, то нормально роблять. Наскільки я знаю, дорогу роблять за ініціативи Житомирської облдержадміністрації. У порівнянні із тим, що було на цій дорозі, то це вже добре».

Ще один мешканець Житомирського району, який живе у сусідньому селі, але доволі часто їздить у Михайлівку автобусом, коментує: «Такий стан дороги раніше був – просто жахливий. Тут «печінки відпадали» в автобусі, коли їхав. Взагалі їздити не можна було й машин жалко. Сподіваємось, що дорогу зроблять до центру села».

За словами Романа Крисюка, так як існуюче покриття було вщент зруйновано, то проект передбачає влаштування 2 шарів асфальтобетону. Наразі вже влаштовано майже 1 км вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття, середня товщина якого відповідно до проекту 8 см. Також буде влаштовано верхній шар асфальтобетону, середньою товщиною 5 см.

«Знаходимось на автомобільній дорозі Дениші-Михайлівка. Загальна протяжність – 3,3 км. Роботи виконуються в рамках поточного середнього ремонту на ділянці 1,380 км у зв’язку із тим, що існуючий тип покриття був асфальтобетонний. Решта має білощебеневе покриття. До кінця с. Михайлівка буде влаштовано піщанощебеневу суміш і вся дорога матиме належний експлуатаційний стан» – наголосив Роман Крисюк.

Виконавцем робіт є підрядник «ШБУ 19». Загальна вартість робіт на ділянці Михайлівка-Дениші складає близько 7,1 млн грн.

Дорога до Михайлівки вкривається асфальтом


До теми. На дорогах місцевого значення загального користування тривають поточні середні та капітальні ремонти. Поточний середній ремонт вже завершили на 13,8 км доріг. Про це повідомляє управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА.
На 7 дорогах вже завершили поточний середній ремонт – загальна протяжність 13,8 км. У Житомирському районі, зокрема, зроблено під’їзд до с. Сонячне (1,8 км) на території Оліївської сільради. Триває капітальний ремонт на дорозі Кмитів – Городенка через Студеницю (1,13 км) на території Глибочицької сільради. Поточні середні ремонти продовжуються й на напрямку: Некраші (Оліївська сільрада) – Високе –Головине – Свидя (3,33 км).
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...