» » Кого з підприємців визнано кращими


Кого з підприємців визнано кращими

5-09-2018, 08:53
Переглядів 275
Кого з підприємців визнано кращими
Дзвінкою піснею, запальним танцем та врученням нагород кращим підприємцям 31 серпня у Житомирському районі відзначили свято сміливих, рішучих, ініціативних, енергійних та мега-успішних людей – День підприємця.

Важливість даного свята та особлива увага керівництва району щодо розвитку підприємництва пояснюється передусім тим, що без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв’язок та інші галузі економіки. Успішна людина – це людина, яка ставить перед собою певні життєві цілі і їх досягає. Успішна людина – це та людина, яка ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно розвивається і самовдосконалюється.

Саме тому під час урочистої частини голова райдержадміністрації Сергій Микитюк та заступник голови районної ради Василь Стах, вітаючи підприємців району зі святом, відзначили визначальну роль підприємництва у процесах соціально-економічного розвитку нашого краю та держави загалом і побажали подальшого процвітання та розвитку малого бізнесу.

З нагоди свята С. Микитюк традиційно вручив кращим з підприємців району дипломи та пам’ятні відзнаки райдержадміністрації за сумлінну працю і значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району. Нагородження відбувалося у 10 номінаціях.

Вручення нагород перемежовувалося музичними вітаннями від найкращих колективів та виконавців Житомирського району та м. Житомира.

У номінації «Кращий підприємець року» перемогу здобула приватний підприємець Макаревич Антоніна Володимирівна.

У номінації «Краще підприємство району» цьогоріч відзначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ» (генеральний директор – Шаварський Олександр Анатолійович).

У номінації «Успішна «Бізнес-леді» перемогу розділили Гірник Юлія Валентинівна - директор приватного підприємства «Давидівський гранкар'єр» та Халімон Тетяна Миколаївна - керівник та засновник товариства з обмеженою відповідальністю «Хміль України».

У номінації «Кращий роботодавець року» відзначено директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Юка-Інвест» Сікорського Єжи Едварда.

У номінації «Малий бізнес у промисловості» відзначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Грантех» (директор - Мислінський Микола Зигмундович).

У номінації «Удосконалення технологій» відзначено Державне підприємство «Житомирське лісове господарство» (директор - Карчевський Руслан Анатолійович).

У номінації «За благодійність і меценатство» кращими визнано Товариство з обмеженою відповідальністю «Вертокиївка-Хміль» (директор - Панченко Іван Михайлович), Товариство з обмеженою відповідальністю «Український солод» (директор - Сітак Олександр Петрович), Товариство з обмеженою відповідальністю «Профуна» (інвестор - Ніко Ван Далфсен), Корпорація «КВАРА ПРОДУКТ» (власник - Годердзі Кварацхелія) та фізична особа-підприємець Савіцький Аркадій Альфредович.

У номінації «Найкращий експортер району» першим став Закревський Анатолій Петрович, керівник приватного підприємства «Імперія трав».

У номінації «Успішний молодий підприємець» відзначено фізичну особу-підприємця Максима Михайловича Столярчука.

У номінації «Кращий перевізник 2018 року» кращими визнано Товариство з обмеженою відповідальністю «Сав-Транс», директором якого є Місюра Дмитро Леонідович, та ФОП Афанасьєва Андрія Олександровича.

На фото: голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, директор ДП “Житомирський лісгосп” Руслан Карчевський та керівник апарату Житомирської РДА Олена Гречко.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...