» » Житомирський район: чи народиться накінець "потужна" "південна" ОТГ?


Житомирський район: чи народиться накінець "потужна" "південна" ОТГ?

5-09-2018, 08:45
Переглядів 212
Житомирський район: чи народиться накінець "потужна" "південна" ОТГ?
28 серпня голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, його заступник Микола Козарчук та заступник голови районної ради Василь Стах взяли учать у роботі чергової сесії Новогуйвинської селищної ради.

С.Микитюк та В.Стах виступили перед місцевими депутатами щодо перспектив та переваг подальших об’єднавчих процесів у районі, зокрема щодо створення великої потужної «південної» ОТГ, до складу якої мають увійти й селища Новогуйвинське, Озерне та Гуйва.

Варто зазначити, що чисельні спроби протягом останніх років створити “південну” ОТГ у Житомирському районі закінчилися нічим. То ж, чи не “тягне пустишку” вчергове районна влада - побачимо згодом.

При цьому фінансова підтримка Новогуйвинської селищної ради з боку районного бюджету суттєва. Поясненням цьому може бути те, що життя обох керівників Житомирського району тісно пов’язана саме з цією адміністративною територією. Нагадаємо, що на території Новогуйвинської селищної ради наразі реалізується ряд соціально-важливих проектів. Зокрема, - у сфері житлово-комунального господарства та у освітній сфері.

Так, вже завершено масштабний проект із заміни теплотраси у смт Озерне, на що витрачено майже 1,5 млн. грн. з районного бюджету, закуплено та змонтовано новий котел для місцевої котельні. У найближчій перспективі заплановано встановлення в селищі ще п’яти теплових лічильників. На умовах співфінансування з державного, районного та місцевого бюджетів облаштовано міні-футбольне поле зі штучним покриттям у Озерненській гімназії. Тут же завершуються будівельні роботи по облаштуванню медіатеки. У Новогуйвинській гімназії готується до відкриття районний Інклюзивно-ресурсний центр та вже працює ресурсна кімната і медіатека.


Житомирський район: чи народиться накінець "потужна" "південна" ОТГ?
Житомирський район: чи народиться накінець "потужна" "південна" ОТГ?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...