» » Оліївська ОТГ: сільський голова наклав “вето”


Оліївська ОТГ: сільський голова наклав “вето”

27-08-2018, 20:29
Переглядів 815
Оліївська ОТГ: сільський голова наклав “вето”
Сільський голова наклав “вето”

Оліївський сільський голова Михайло Скок своїм розпорядженням від 14.08.2018 р. зупинив рішення Оліївської сільської ради від 10 серпня 2018 р. № 147 про внесення змін до рішення сільради від 30.01.2018 р. Про утворення тендерного комітету виконавчого комітету Оліївської сільради та затвердження положення про нього.

З цього приводу він скликає позачергову сесію сільради 23 серпня на 12 годину в приміщенні Будинку культури села Оліївка і на її пленарне засідання виносить одне це питання.

З цього приводу очільник громади виклав письмово зауваження до рішення сесії, що додаються до розпорядження.

Як відомо, 10 серпня на останній сесії Оліївської сільради, яка, через непорозуміння між частиною депутатів та керівництвом ОТГ, тривала аж три дні, депутатом В.Скоковським була внесена пропозиція щодо включення до складу тендерного комітету семи осіб: сільський голова М.Скок, заст. сільського голови В.Петрук, гол. спеціаліст фінвідділу В. Шапорда та депутати А.Сич, Б.ткаченко, О.Готич, В.Скоковський.

У своєму зауваженні до рішення сесії сільський голова вказує на те, що депутати сільради не є посадовими (службовими) особами Оліївської сільради. Тому, на його думку, рішення депутатів стосовно тендерного комітету суперечить чинному законодавству.

Саме тому він і виносить це рішення для повторного розгляду на позачергову сесію.

"Бібліотека просто неба"

Літо радує нас теплими сонячними днями, і хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі.

Відпочити на зручних пуфах, читаючи книги, а також сучасні українські видання відтепер можна біля приміщень бібліотек сіл Оліївка, Кам'янка та Троковичі - адже в них з'явилася "Бібліотека просто неба", проект, який націлений на новітній розвиток дітей. Модернові книжки-квести, 3д-книжки, яскраві енциклопедії для дітей, віммельбухи, інтерактивні розвиваючі настільні ігри - все це вже є в наших бібліотеках. І діти вже самі відкладають в сторону смартфони, щоб взяти в руки книгу.

Приємно відзначити, що після проведення першого читання на відкритому просторі діти просять залишити книжки ще на декілька годин.

Ось така нова реальність Оліївської об'єднаної громади. Тож приходьте, читайте, вивчайте, дивуйтесь…

Педагоги готуються до нового навчального року

17 серпня 2018 року в Оліївській об’єднаній територіальній громаді було проведено робочу нараду з директорами закладів загальної середньої та дошкільної освіти, на якій було розглянуто важливі поточні питання.

Зокрема, було проаналізовано хід підготовки освітянських закладів до нового 2018-2019 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

Також до відома директорів було доведено графік прийому та оцінювання шкіл та дитсадків робочою групою Оліївської сільської ради.

Не менш важливим питанням стало визначення дат проведення секційних засідань за фахом для педагогічних працівників громади та їх формату.

Присутні на нараді, після тривалого обговорення, визначилися також із датами проведення Дня Знань та першого дзвоника. Враховуючи побажання вчителів, він пройде в кожній школі в різні дні, 1-3 вересня.

Крім того, учасники наради детально обговорили план проведення конференції працівників освіти Оліївської ОТГ та уточнили кількість учнів і педпрацівників, які потребують підвезення від місць проживання до шкіл.

Оздоровлюється 31 дитина

Оліївською сільською радою за рахунок коштів власного бюджету закуплено 31 путівку до комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку "Орлятко" Житомирської облради, що знаходиться в селі Левків Житомирського району.Путівки виділили для дітей, котрі потребують соціальної уваги та підтримки.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...