» » Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО


Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО

15-08-2018, 13:53
Переглядів 1265
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Сьома сесія сьомого скликання Оліївської сільської ради після проведення трьох пленарних засідань 14 серпня 2018 року завершила свою роботу.

10 серпня 2018 року розпочала роботу 7 сесія 7 скликання Оліївської сільської ради.

У зв’язку з включенням до порядку денного 98 питань депутатами було прийнято рішення розділити сесію на декілька пленарних засідань. На першому засіданні вдалося розглянути лише 22 питання. Причиною такої низькопродуктивної роботи сесійної зали стали тривалі виснажливі дискусії та суперечки фактично з кожного питання порядку денного між представниками депутатської групи «За народ» та рештою депутатів. Найактивнішими «спікерами» від згаданої групи були Й.П. Кучинський, Б.І. Ткаченко, О.В.Готич та В.Й. Скоковський. Їх «опонентами» виступали В.А. Консевич, С.Т. Бекманюк, Г.І. Галіцький.

Оліївський сільський голова, який вів засідання, був змушений, відповідно до статусу головуючого, зберігати відносний нейтралітет. Свою позицію стосовно перебігу подій першого сесійного дня він озвучив журналістам телеканалу СК-1. Цей короткий коментар М.І.Скока, а також власне припущення стосовно мотивів дій групи «За народ» голови Житомирської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександра Романчука ви можете переглянути за посиланням та прочитати на веб-сайті обласної організації БПП.

Попри усі перипетії, депутати таки спромоглися розглянути та ухвалити низку важливих рішень. Зокрема, затверджено виконання сільського бюджету за перше півріччя 2018 року, нові редакції статутів закладів дошкільної освіти та статутів Оліївської, Кам’янської, Некрашівської гімназій та Троковицького природничо-екологічного ліцею, встановлено вартість харчування учнів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти і визначено пільги з плати за харчування дітей, внесено суттєві зміни до Програми розвитку культури в Оліївській сільській раді на 2018-2020 роки, зміни до штатного розпису будинків культури с. Оліївка та с.Кам’янка, затверджено положення про преміювання працівників будинків культури, клубних закладів та бібліотек, надано дозвіл на закупівлю сцени та сценічного обладнання, проголосовано порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Оліївської сільської ради.

Приблизно за таким же «спекотним» сценарієм розвивалися події і під час другого пленарного засідання 13 серпня (для відеоперегляду перейдіть за посиланням). Питань порядку денного було розглянуто дещо більше – з 23 по 66. Проте переважна більшість ухвалених цього дня рішень є чи не визначальними для подальшого розвитку та благоустрою громади. Мова йде про масштабний ремонт доріг місцевого значення, закладів культури, реконструкцію систем опалення закладів освіти, упорядкування кладовищ тощо. Оскільки ці рішення, за умови їх подальшого виконання, можуть стати для Оліївської ОТГ історичними, наводимо їх назви. Отже, 13 серпня було розглянуто та проголосовано питання:

- Про надання дозволу на проведення капітального ремонту приміщення Будинку культури в с. Троковичі Черняхівського району Житомирської області.

- Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва «Поточний ремонт спортивної зали в с. Троковичі Черняхівського району Житомирської області.

- Про надання дозволу на проведення капітального ремонту приміщення сільського клубу з добудовою в с. Довжик Житомирського району Житомирської області.

- Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Поточний ремонт клубу в с. Довжик Житомирського району Житомирської області".

- Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Поточний ремонт бібліотеки в с. Довжик Житомирського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно – кошторисної документації "Капітальний ремонт огорожі клубу в с. Некраші Черняхівського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно - кошторисної документації "Поточний ремонт водовідвідної канави по вул. Сінна в с. Довжик Житомирського району Житомирської області".

- Про надання дозволу на проведення реконструкції вуличного освітлення сіл Троковичі, Некраші Черняхівського району Житомирської області.

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Заміна твердопаливного котла в ЗОШ І-ІІ ст с. Некраші Черняхівського району Житомирської області"

- Про затвердження проектно- кошторисної документації "Капітальний ремонт приміщення дитячого навчального закладу "Бджілка" в с. Некраші Черняхівського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно – кошторисної документації "Капітальний ремонт дороги по вул. Високівська в с. Некраші Черняхівського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно – кошторисної документації "Капітальний ремонт дороги по вул. Бакалова в с. Троковичі Черняхівського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно – кошторисної документації "Капітальний ремонт дороги по вул. Івана Франка в с. Троковичі Черняхівського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно – кошторисної документації "Капітальний ремонт дороги по вул. Молодіжна в с. Оліївка Житомирського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно – кошторисної документації "Капітальний ремонт дороги по вул. Садова в с. Оліївка Житомирського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно – кошторисної документації "Капітальний ремонт дороги по вул. Гетьмана Виговського в с. Оліївка Житомирського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно – кошторисної документації "Капітальний ремонт дороги по вул. Л.Українки в с. Троковичі Черняхівського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно – кошторисної документації "Капітальний ремонт дороги по вул. Троковицька в с. Некраші Черняхівського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно – кошторисної документації "Капітальний ремонт дороги по вул. Шевченка в с. Троковичі Черняхівського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт дороги по вул. Житомирській в с. Оліївка Житомирського району Житомирської області".

- Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об”єкту будівництва «Капітальний ремонт дороги загального користування житловий масив «Крошенський» Житомирського району Житомирської області.

- Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги загального користування за адресою вул. Івана Франка с.Світин Житомирського району Житомирської області.

- Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вул. Локтєва в с. Довжик Житомирського району Житомирської області.

- Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Кільцева в с. Довжик Житомирського району Житомирської області.

- Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вул. Лісова в с. Світин Житомирського району Житомирської області».

- Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги від вулиці Січових Стрільців до кладовища с. Світин Житомирського району Житомирської області.

- Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по поточному ремонту дороги по вул. Рубанівська в с. Троковичі.

- Про розробку програми розвитку дорожньої інфраструктури, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення і доріг комунальної власності у населених пунктах Оліївської сільської ради на 2018-2020 роки.

- Про розроблення генеральних планів населених пунктів Оліївської сільської ради.

- Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Поточний ремонт системи опалення ДНЗ "Капітошка" с. Троковичі Черняхівського району Житомирської області".

- Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Капітальний ремонт теплотраси в природничо - екологічному ліцеї в с. Троковичі Черняхівського району Житомирської області".

- Про затвердження проектно - кошторисної документації "Будівництво спортивного майданчика для міні-футболу розміром 42х22 в с. Троковичі Черняхівського району Житомирської області".

- Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по створенню паркової зони біля будинку культури с. Оліївка Житомирського району Житомирської області.

- Про надання дозволу на реконструкцію системи теплопостачання з встановленням теплогенератора модульного для опалення Кам”янської ЗОШ І-ІІ ступенів с. Кам”янка Житомирського району Житомирської області.

- Про надання дозволу на реконструкцію системи теплопостачання з встановленням теплогенератора модульного для опалення в с. Троковичі (ліцей, садочок, адмінбудівля) Черняхівського району Житомирської області.

- Про надання дозволу на встановлення відеоспостереження на об’єктах соціальної інфраструктури.

х х х х х х

Сьома сесія сьомого скликання Оліївської сільської ради після проведення трьох пленарних засідань 14 серпня 2018 року завершила свою роботу.

Основним результатом, досягнутим у ході останнього засідання, стало вирішення переважної більшості земельних питань - надання дозволів на розроблення містобудівної документації, розгляд звернень щодо надання земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, зміна цільового призначення земельних ділянок, присвоєння адрес, надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) тощо.

У ході сесійного засідання депутати також розглянули клопотання розташованого на території сільської ради ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ», яке динамічно розвивається та здійснює найбільші відрахування ПДФО до бюджету Оліївської ОТГ. Представник підприємства зазначив, що до нього щоденно вже курсує 22 автобуси для підвозу працівників, і їх кількість зростатиме. Тому виникла невідкладна потреба в будівництві майданчика для стоянки транспортних засобів.

Сесія врахувала ці аргументи та надала дозвіл на розроблення відповідного детального плану території під зведення автостоянки для ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ».

Повністю усі прийняті 7-ю сесією документи будуть оприлюднені на веб-сайті сільської ради відповідно до чинного законодавства. А про найбільш конфліктні ситуації можна розповідається у відеосюжеті.

Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
Скандальна сесія Оліївської сільради ОТГ тривала три дні. ВІДЕО
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...