» » Кожен п’ятий автобус перевозить пасажирів з порушеннями


Кожен п’ятий автобус перевозить пасажирів з порушеннями

12-08-2018, 08:10
Переглядів 168
Кожен п’ятий автобус перевозить пасажирів з порушеннями
У Житомирській області з 22 липня по 6 серпня у ході рейдів щодо перевірок перевізників поліція виявила 240 порушень. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП Житомирської області.

«Територіальні підрозділи главку, управління патрульної поліції в області спільно з «Укртрансбезпекою» 22 липня розпочали цільові рейди щодо перевірок перевізників. Станом на 6 серпня оглянули 1 тис. 202 транспортних засоби, що здійснюють перевезення пасажирів. Виявили 240 порушень, тобто у кожному п’ятому випадку.

Найхарактерніші з них: відхилення від визначених маршрутів руху – кожне друге порушення; перевезення пасажирів понад встановлену норму – кожне шосте. Також зафіксовані випадки використання автобусів, що не пройшли обов’язкового технічного контролю, або ж керування ними без наявності необхідних документів, у тому числі посвідчення водія відповідної категорії», – йдеться у повідомленні.

У поліції кажуть, що трагічна дорожньо-транспортна пригода, в якій загинуло 10 людей, фактично розпочала новий відлік заходам з убезпечення дорожнього руху.

Дивно те, що лише така трагедія змусила поліцію “ворушитися”. Але з повідомлення поліції є незрозумілим, а що ж конкретно зроблено для виправлення катастрофічної ситуації на дорогах в цілому, та з пасажирськими перевезеннями - зокрема.

Нагадаємо, після масштабного ДТП в області обіцяють усунути «нелегальних» перевізників. Як відомо, під Глибочицею у ДТП загинули 10 людей. В ОДА розповіли про стан потерпілих, які потрапили у ДТП під Житомиром. Власника автобуса, у якому розбилися 10 людей, взяли під домашній арешт.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...