» » Що виявив рибоохоронний патруль?


Що виявив рибоохоронний патруль?

10-08-2018, 09:04
Переглядів 154
Що виявив рибоохоронний патруль?
Протягом минулого тижня Житомирським рибоохоронним патрулем виявлено 37 порушень правил рибальства, з них 14 грубих.

Рибоохоронні заходи проводились на території Андрушівського, Коростенського, Любарського, Попільнянського, Ружинського, Романівського, Радомишльського, Малинського, Житомирського районах.


Так, 2 серпня, на річці Роставиця біля села Заріччя Ружинського району за участю поліції було затримано трьох громадян, які ловили раків забороненим знаряддям лову - волоком. Вони встигли зловити 125 раків. Рибоохоронними патрульними стосовно правопорушників розраховані збитки на суму 3 187 грн 50 коп. Складено три адміністративні протоколи за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На порушників закону чекає суд, за рішенням якого їм «світить» штраф у розмірі до 680 грн., конфіскація забороненого знаряддя лову та компенсація завданих збитків.

Також, 5 серпня сталося аналогічне правопорушення. До Житомирського рибоохоронного патруля надійшов дзвінок на «гарячу телефонну лінію». Подзвонили поліцейські із районного центру з повідомленням про те, що ними було затримано п’ятьох осіб, які ловили раки за допомогою забороненого знаряддя лову – волока. Інцидент стався на річці Очеретянка у смт Черняхів. Правопорушників було доставлено у Черняхівський відділок поліції для складання протоколу.

Ними виловлено 110 раків. Сума завданих збитків склала 2805 грн. Рибоохоронними патрульними стосовно правопорушників складено п’ять адміністративних протоколів за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Всього протягом минулого тижня із водойм області вилучено 47 сіткоснастевих заборонених знарядь лову та 1 колюче. Патрульними виписано штрафів стосовно рибалок на суму 306 грн. (шість адміністративних протоколів за ч.3 ст.85 КУпАП).

За минулий тиждень загальна сума збитків, які були розраховані правопорушникам за незаконний вилов риби склала 6 120 грн. Всього вилучено 17 кг риби.

Житомирський рибоохоронний патруль дякує за активну позицію окремих громадян та їх допомогу у виявленні правопорушень!

Просимо усіх небайдужих обов’язково повідомляти про виявлені порушення на водоймах та ринках області на телефон «гарячої лінії»:

(0412)24-57-81 - стаціонарний,

0674146074 – мобільний.


Що виявив рибоохоронний патруль?
Що виявив рибоохоронний патруль?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...