» » Тренувалися роботодавці


Тренувалися роботодавці

6-08-2018, 18:18
Переглядів 193
Тренувалися  роботодавці
color=#000000]24 липня в приміщенні Станишівської сільської ради відбувся семінар-тренінг для роботодавців Станишівської ОТГ за участю Житомирського міського центру зайнятості та представників Управління Держпраці у Житомирській області, а також Житомирського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів.

На семінарі було обговорено актуальні питання щодо застосування законодавства про зайнятість та трудового законодавства, можливості служби зайнятості в забезпеченні роботодавців кваліфікованим персоналом, стимулювання діяльності роботодавців спрямованої на створення нових робочих місць та працевлаштування безробітних.

Дуже захопливо було проведено тренінг начальником відділу активної підтримки безробітніх Житомирського міського центру зайнятості Демченко Г.Л. на тему: "Стресостійкість. Застосування антистресових методів в роботі.". Учасники семінар-тренінгу отримали корисну інформацію стосовно трудового законодавства, навики по "Стресостійкості" та дізнались методи боротьби зі стресом, а також отримали позитивний настрій.

Виконком сільської ради висловлює подяку учасникам та організаторам за організацію даного заходу на території громади.


Тренувалися  роботодавці
Тренувалися  роботодавці
Тренувалися  роботодавці
Тренувалися  роботодавці
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...