» » Губернатор Гундич по-більшовицьки взявся за знищення сільрад


Губернатор Гундич по-більшовицьки взявся за знищення сільрад

23-07-2018, 08:05
Переглядів 678
Губернатор Гундич по-більшовицьки  взявся за знищення сільрад
Днями офіційний сайт Житомирської ОДА з пафосом повідомив:

На Житомирщині готують Перспективний план формування об’єднаних громад без «білих плям».

Про це зазначив голова облдержадміністрації 17 липня під час засідання регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області.

«До серпня ми маємо погодити Перспективний план. Він не буде принципово новим, а у більшості випадків співпадатиме з тим, який погоджували раніше. Ми не будемо залишати білих плям на території області. Всі міста, у першу чергу, обласного значення, мають так само приєднати до себе території і стати об’єднаними територіальними громадам. Житомирщина може стати однією з перших областей, територія якої на 100% буде охоплена ОТГ», – наголосив Ігор Гундич.

Члени робочої групи розглянули усі райони області та погодили створення ОТГ або приєднання територій до вже існуючих. За новим перспективним планом, який вноситимуть на розгляд сесії, на Житомирщині буде 64 ОТГ.

Якщо сільські ради хочуть приєднатися до тієї чи іншої спроможної громади, мають інше бачення об’єднання, вони мають до понеділка, 23 липня, подати пропозиції та побажання жителів. Перспективний план буде затверджуватися депутатами обласної ради на черговій сесії, яка відбудеться 26 липня.

Від редакції.

Виникає кілька запитань до пана губернатора.


По-перше, чи чув він щось про добровільність у справі створення ОТГ?

По-друге, хто з ким погоджував отой обласний “перспективний план” знищення сільрад? З народом чи з громадськістю хтось радився?

По-третє, чому все робиться так поспіхом? Щоб було більше можливостей фальсифікувати майбутні президентські та парламентські вибори?

По-четверте, що казатиме в своє виправдання пан Гундич через рік, коли його господар провалиться з тріском на виборах вже у березні 2019 року?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...