» » За півріччя 300 рибоохоронних рейдів! Викрито 931 правопорушення.


За півріччя 300 рибоохоронних рейдів! Викрито 931 правопорушення.

11-07-2018, 15:09
Переглядів 243
За півріччя 300 рибоохоронних рейдів! Викрито 931 правопорушення.
Житомирський рибоохоронний патруль був створений рік тому – у червні минулого року. Рибоохоронну роботу здійснюють 15 державних інспекторів - рибоохоронних патрульних. Вони, завдяки турботам Держрибагентства України, оснащені всім необхідним: форменим одягом, плавзасобами, в тому числі сучасними моторними човнами, автотранспортом, паливно-мастильними матеріалами, зброєю та спецзасобами. Для більш ефективного проведення рибоохоронних заходів патрульні використовують сучасні електронні прилади – персональні мобільні відеореєстратори та тепловізори! Правопорушнику тепер не сховатися!

Рибоохоронною роботою охоплена вся Житомирська область!

Підсумовуючи показники роботи за І півріччя 2018 року слід сказати, що патрульними проведено 300 рибоохоронних рейдів, де було викрито 931 правопорушення. З них:
- грубих порушень – 207 (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову (ч.4 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення);

- порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів – 50 (ч.1 ст.88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення);

- за виготовлення, збут, зберігання чи рекламу заборонених знарядь лову – 25 (ч.1 ст.85-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення);

- зафіксовано 313 випадків безособових правопорушень, де складено акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Стосовно правопорушників інспекторами нараховані збитки (за завдання шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування водних біоресурсів) на суму 216 306 грн.

Також, за скоєння правопорушень нараховано штрафів на суму 84 452 грн.

Всього за І півріччя рибоохоронними патрульними було вилучено 16 човнів та 1300 заборонених знарядь лову. Серед них і 15 колючих заборонених знарядь та 1 електровудка. Також, на ринках вилучено із незаконного обігу 658 кг водних біоресурсів.

Хочемо наголосити, що всі вилучені предмети (заборонені знаряддя лову, човни) та об’єкти лову опломбовуються та зберігаються на складі рибоохоронного патруля до рішення суду!

Житомирський рибоохоронний патруль нагадує усім громадянам: ловити рибу, раки дозволено тільки дозволеними та зазначеними у Правилах любительського та спортивного рибальства способами та засобами лову.

Зокрема, на водоймах загального користування – з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку та спінінгом. Дітям до 16 років самостійний лов риби дозволяється тільки з берега! Лов раків дозволяється: ручним збиранням, а також: раколовкою-"хапкою" з діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм; волосінню з приманкою і рогаткою; "розщіпом" - не більше п'яти снастей на ловця.

Про порушення Правил любительського та спортивного рибальства прохання повідомляти за телефонами «гарячої лінії»:

(0412)24-57-81 - стаціонарний,
0674146074 – мобільний.


За півріччя 300 рибоохоронних рейдів! Викрито 931 правопорушення.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...