» » Вісті з Оліївки


Вісті з Оліївки

2-07-2018, 12:17
Переглядів 265
Вісті з Оліївки
22 червня у приміщенні будинку культури с.Оліївка пройшло засідання шостої сесії VII скликання Оліївської сільської ради.

У роботі сесії також взяли участь, крім депутатів та працівників апарату ради, виконавчий директор Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України" Т.В. Кухарська, представники громадських організацій та депутатського корпусу Глибочицької сільської ради.

Перед початком роботи присутні в сесійній залі хвилиною мовчання вшанували полеглих за свободу та незалежність нашої держави, а Оліївський сільський голова М.І. Скок разом із головами постійних комісій поклали квіти до пам'ятника загиблим у Великій Вітчизняній війні.

Під час розгляду питань порядку денного сесії депутати, серед іншого, встановили та затвердили податок на нерухоме майно, транспортний податок, єдиний податок, туристичний збір, збір за місця для паркування транспортних засобів та плату за землю, а також затвердили положення та ставки місцевих податків і зборів та акцизного податку.

Сесією було прийнято програму благоустрою населених пунктів Оліївської сільської ради на 2018-2022 роки, надано дозвіл на виготовлення необхідних документів для капітального ремонту вуличного освітлення, ремонту доріг, благоустрою кладовищ, вирішено встановити дитячі ігрові майданчики у Світині, Некрашах, Оліївці та Троковичах, передано житловий фонд з балансу сільської ради на баланс комунального підприємства "Здобуток" на праві господарського відання та розглянуто низку поточних земельних питань.

Також рішенням сесії було внесено зміни до Програми розвитку культури в Оліївській сільській раді на 2018-2022 роки та до програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян, в тому числі учнів 1-11 класів с. Сонячне та с. Довжик автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування.

Одним із важливих та довгоочікуваних рішень цієї сесії стало прийняття безоплатно зі спільної власності територіальних громад Черняхівського та Житомирського районів у комунальну власність Оліївської сільської ради Троковицького природничо-екологічного ліцею, Некрашівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Оліївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Троковичі, фельдшерського пункту с.Некраші, фельдшерсько-акушерських пунктів с. Кам'янка і с. Довжик, Оліївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (с. Піщанка), фельдшерських пунктів сіл Сонячне та Світин.

Також у ході сесії було розглянуто ряд інших питань та прийнято відповідні рішення.

х х х х х х х

Оліївською сільською радою за рахунок коштів власного бюджету закуплено 31 путівку до комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку "Орлятко" Житомирської облради (с. Левків).

Це зроблено з метою забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії VII скликання Оліївської сільської ради.

На сьогодні усі діти відпочивають та оздоровлюються в таборі "Орлятко". Серед них - шістнадцять дітей з багатодітних сімей, двоє талановитих та обдарованих дітей, троє дітей-сиріт, ще троє з них залишилися без батьківського піклування, одна дитина - з обмеженими можливостями, ще двоє дітей є потерпілими від наслідків Чорнобильської катастрофи, і четверо - діти осіб, визнаних учасниками бойових дій.

х х х х х х х

23 червня у селі Садки пройшли спортивні змагання серед фізкультурно-спортивних клубів сільських та селищної рад на звання "Краще спортивне село Житомирського району 2018 року".

У змаганнях взяли участь спортсмени ФСК Оліївської та Станишівської об'єднаних територіальних громад і сіл Левків, Садки, Березівка, Заможне та Висока Піч.
Команди виборювали першість з міні-футболу, настільного тенісу, гирьового спорту, шашок та перетягування линви. Спортсмени з Оліївської ОТГ (с.Довжик, с.Оліївка та с.Троковичі) взяли участь у змаганнях з усіх дисциплін, крім настільного тенісу, продемонстрували високий рівень підготовки та зайняли в результаті ІІІ загальнокомандне місце (перше місце посіла команда ФСК с. Левків, друге - с. Садки).

Також оліївські спортсмени вибороли почесне друге місце з міні-футболу (команда ФК"Довжик" поступилася у фіналі в напруженій грі ФК "Левків"), та другі місця з гирьового спорту, шахів, перетягування линви.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...