» » «Сокіл» внічию зіграв з «Технічним ліцеєм»

«Сокіл» внічию зіграв з «Технічним ліцеєм»

2-07-2018, 12:01
Переглядів 92
30 червня ФК «Сокіл» зіграв перенесений матч 3-го туру Першості Житомирської області з футболу. Суперником нашого клубу були минулорічні срібні призери змагань- ФК «Технічний ліцей» з с. Сали Черняхівського району.

Матч вийшов по-справжньому бойовим, жодна з команд не хотіла програвати. Щоправда, цього разу свої корективи у дії футболістів внесла погода – дощ, який моросив увесь день, у другому таймі ще більше посилився. Звідси, мабуть, і велика кількість невимушених помилок, яких припускалися гравці обох команд.

Більш агресивніше розпочали поєдинок господарі поля і вже в дебюті зустрічі мали декілька чудових нагод відкрити рахунок, але ударам Олександра Іщенка забракло влучності. На 20-й хвилині добряче приклався по м’ячу з лінії штрафного майданчика гравець «Сокола» Ігор Іванов- голкіпер «ліцеїстів» Максим Вознюк у карколомному стрибку перевів «смугастого» на кутовий. А на останній хвилині першого тайму чудовий шанс вийти вперед мали гості: Вадим Панькевич сильно пробив з дальної дистанції і Дмитро Собецький у ефектному стрибку відбив м’яча, який летів у верхній кут воріт!

У другому таймі на полі побільшало боротьби, хоча господарі продовжували володіти територіальною та ігровою ініціативою і мали більше можливостей для взяття воріт суперника, та примхлива пані Фортуна була, цього вечора, на боці футболістів з Черняхівщини. Найреальнішу нагоду для «Сокола» вирвати перемогу у матчі змарнував Богдан Мосійчук, який, на 85-й хвилині матчу, після чудового навісу з кутового, головою пробивав по воротах черняхівчан з меж воротарського майданчика, але м’яч у декількох сантиметрах розминувся зі штангою… У підсумку, фінальний свисток арбітра зафіксував бойову безрезультативну нічию- 0:0.

Незважаючи на нічийний результат, «Сокіл» продовжує займати перше місце у групі «Б» Першості Житомирської області з футболу 2018 року, маючи ще гру в запасі та два бали переваги над своїми найближчими переслідувачами у турнірній таблиці!

«Сокіл» (Житомирський р-н) – «Технічний ліцей» (Сали) – 0:0