» » Житомирський район: про передачу шкіл в ОТГ та будівництво амбулаторій


Житомирський район: про передачу шкіл в ОТГ та будівництво амбулаторій

30-06-2018, 06:38
Переглядів 279
Житомирський район: про передачу шкіл в ОТГ та будівництво амбулаторій
25 червня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками апарату, структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Першим було розглянуто питання про передачу об'єктів спільної комунальної власності району у комунальну власність ОТГ. Співдоповідачами з даного питання порядку денного були начальник відділу освіти РДА Світлана Давиденко та головний лікар КУ "ЦПМСД" Геннадій Горбенко. За словами С.Давиденко передачі підлягають приміщення та майно 5 шкіл на території Глибочицької (3 об'єкта) та Оліївської (2 об'єкта) сільських рад ОТГ.

У свою чергу Г. Горбенко відзначив, що по Оліївській ОТГ вже затверджено відповідний передавальний акт, тож питання про передачу приміщень закладів охорони здоров'я на баланс сільської ради буде виноситися на серпневу сесію районної ради. Глибочицька сільська рада з відповідним клопотанням до районної ради ще не зверталась.

Про стан виконання робіт щодо будівництва в районі нових амбулаторій доповіла т.в.о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА Алла Григор'єва. За словами доповідача, документація по будівництву амбулаторії в Оліївці вже готова та знаходиться в департаменті регіонального розвитку ОДА. По об'єкту в с. Піски вже є рішення сільської ради щодо затвердження детального плану території, відділом готуються відповідні містобудівні умови та обмеження. На об'єкт у Денишах розроблено технічну документацію, зроблено містобудівний розрахунок. По Сінгурах розроблено детальний план, який має бути затверджено найближчим часом. У Іванівці рішенням сільської ради внесено необхідні зміни до детального плану території, однак є проблема із облаштуванням під'їзду в частині його погодження власником земельної ділянки. У Станишівці вже прийнято рішення щодо розробки детального плану.

З питання про здійснення комплексних заходів щодо боротьби з борщівником та амброзією виступив начальник управління агропромислового розвитку РДА Володимир Оржехівський, який коротко окреслив основні шляхи вирішення проблеми. Потрібна відповідна увага і з боку дорожніх служб, на підвідомчих територіях яких борщівник та амброзія поширені найбільше. Викошування шкідників має відбуватися упродовж усього року. Як варіант може розглядатися й знищення цих рослин за допомогою використання гербіцидів.

Про деякі зміни з питань документування управлінської діяльності виступила начальник загального відділу апарату РДА Світлана Нечипорук. Зокрема йшлося про затвердження інструкції з діловодства в електронній формі та специфіку електронного документообігу, нові вимоги щодо підготовки та оформлення офіційних документів та про зміни в типовій інструкції з діловодства.

Окрім цього голова РДА дав доручення працівникам районного відділу культури і туризму оперативно підготувати план і провести відповідні заходи до Дня Конституції України та надати звіт щодо заходів, проведених у районі до Дня молоді. Начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Фелікс Янєв отримав доручення щотижнево інформувати голову про роботу в частині проведення інвентаризації захисних споруд та про перезатарювання дусту в с. Сінгури. Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк отримала доручення подати інформацію щодо розрахунків варіантів організації пільгового перевезення на маршрутах Озерне-Житомир, Кодня-Житомир, Сінгури-Житомир та Головенка-Житомир (через Троянів). Начальник відділу освіти РДА Світлана Давиденко має забезпечити постійний контроль за заготівлею у ЗОШ району дров на майбутній опалювальний період.

Також порушувалося питання щодо пожежі на складах підприємства, що виробляє шпон на території с. Кодня, унаслідок чого минулого тижня спостерігалося задимлення села.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...