» » Вереси: як подолати 10 кілометрів?


Вереси: як подолати 10 кілометрів?

30-06-2018, 06:12
Переглядів 373
Вереси: як подолати 10 кілометрів?
Сільська рада села Вереси, яке знаходиться в 10 км від Житомира, одноголосно дала погодження на приєднання до обласного центру. Про це 27 червня на своїй сторінці у Facebook написав мер Житомира Сергій Сухомлин.

"Сільська рада села Вереси одноголосно дала погодження на добровільне приєднання до Житомира. Від такого об'єднання виграють обидві громади. Для Вересів - це нові дороги, ремонт школи, дешевший муніципальний транспорт та можливість користуватись інфраструктурою Житомира. Як бонус - вересівці отримають картку житомирянина з усіма її муніципальними сервісами. Для нашого міста це площі, необхідні для розширення. Зокрема, плануємо реалізувати європейську практику розміщення логістичних підприємств вздовж об'їзної траси. Я дякую сільському голові та депутатам Вересівської сільської ради за довіру. Тепер слово за депутатами Житомирської міської ради", - написав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що це лише перший крок, на довгому шляху створення ОТГ, який ще невідомо чим закінчиться. Бо ж влада "реформаторів" стрімко завершується.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...