» » «Сокіл» злетів на перше місце!

«Сокіл» злетів на перше місце!

23-06-2018, 22:03
Переглядів 253
В суботу, 23 червня, ФК «Сокіл» зіграв перенесений матч 1-го туру Першості Житомирської області з футболу: в себе дома, на новогуйвинському стадіоні «Танкіст», наші команда футболісти приймали команду «Юність» з с. Волиця Андрушівського району.

Матч, який розпочався під акомпанемент рясного дощу, краще розпочали господарі поля і вже на 12-й хвилині зустрічі вийшли вперед: Олександра Свєсту збивають у карному майданчику, а Богдан Мосійчук чітко виконує пенальті — 1:0!

Надалі, «соколята» продовжили володіти перевагою і мали декілька реальних нагод, щоб забити другий гол. На 26-й хвилині Ігор Іванов обікрав захисників «Юності» і пробив повз воротаря, але, в останню мить, захиснику гостей вдалося вибити «смугастого» з порожніх воріт. Та все ж, за дві хвилини до перерви, рахунок став 2:0- господарі поля отримали право на небезпечний штрафний і Богдан Мосійчук забиває красень-гол!

Після перерви малюнок гри на полі не змінився: «соколята» володіли ініціативою, марнуючи момент за моментом у воріт «Юності», а волицькі футболісти гостро контратакували. Так продовжувалося до 80-ї хвилини зустрічі, коли півзахисник «Сокола» Андрій Орлик, який щойно вийшов на заміну, чітко зорієнтувався в щтрафному майданчику гостей і спрямував м’яча в кут воріт- 3:0!

Через дві хвилини гості відквитали один м’яч: захисники «Сокола» «забули» у своєму штрафному майданчику нападника «Юності» Максима Бондаря, який головою пробив без шансів для голкіпера «пернатих» Дмитра Собецького- 3:1. А на 88-й хвилині рахунок у матчі сокоротився до мінімуму: капітан гостей Микола Крушинський скористався сумбуром у захисних діях «пернатих» і влучно вдарив по воротах- 3:2!

Та все ж, останнє слово, в цьому захоплюючому поєдинку, залишилося за господарями поля: Ігор Іванов виконав шикарний навіс зі штрафного, який, не менш ефектним, ударом головою замкнув Богдан Мосійчук, оформивши хет-трик, і, встановивши кінцевий результат зустрічі- 4:2 на користь футболістів з Житомирського району!

Після цієї звитяги ФК «Сокіл» «злетів» на перше місце у групі «Б» Першості Житомирської області з футболу 2018 року, маюючи ще дві гри в запасі над своїми найближчими переслідувачами.

Наступний поєдинок наша команда знову проведе вдома- 30 червня в смт. Новогуйвинському «соколята» прийматимуть команду «Технічний ліцей» з с. Сали Черняхівського району. Отож, запрошуємо всіх вболівалівальників прийти на стадіон «Танкіст» і підтримати улюблену районну команду!

Сокіл» (Житомирський р-н) – «Юність» (Волинця) – 4:2 (2:0).

23 червня 2018 р. Новогуйвинське. Стадіон «Танкіст». 150 глядачів.

Арбітр – В. Дорошенко.

Голи: Б. Мосійчук-3 (12-пен, 43, 90+1), А. Орлик (80) – М. Бондар (82), М. Крушинський (88).

Попередження: І. Іванов (56), В. Федорук (67) – В. Бобла (90+1).