» » Олімпійський день у Барашівці


Олімпійський день у Барашівці

19-06-2018, 23:23
Переглядів 826
Олімпійський день у Барашівці
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ В ПРИШКІЛЬНОМУ ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ «СВІТАНОК» ПРИ БАРАШІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Що може бути краще за тепле сонечко, запашну травичку, голосне щебетання пташок? Літо — час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів, зміцнити своє здоров'я.

З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоров¬лення дітей у літній період при Барашівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів створений пришкільний оздоровчий табір денного перебування «Світанок» з тематичною зміною «За здоровий спосіб життя».

Мета і завдання зміни — спрямувати перебування дітей в оздо-ровчому таборі на їх комплексне оздоровлення через використання традиційних та інноваційних форм табірної роботи; формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, розуміння його переваг; забезпечити систематичні заняття дітей фізичною культурою.

Відповідно до плану роботи табору кожен день має свою тематику, відповідно до якої визначаються і напрямки організації дозвілля, відпочинку, виховання дітей. Так 06 червня 2018 р. в пришкільному таборі «Світанок» відбувся Олімпійський день.

Цей день, як і всі попередні, розпочався з традиційної ранкової руханки.

Цього ж дня в таборі відбулося Спортивне свято, яке складалося з декількох етапів. Першим етапом було проведено Олімпійську вікторину, в якій було перевірено що відомо дітям про Олімпійські ігри. Начальник табору Савельєва Тетяна Миколаївна розповіла учням про історію Олімпійського руху, значення Олімпійської символіки, види спортивних змагань, що відбуваються під час проведення Олімпійських ігор.

Продовженням Свята спорту стали «Старти надій». Між двома командами загонів табору відбулися цікаві та веселі змагання.

Але головною подією дня, звичайно, стала зустріч вихованців табору з випускницею Барашівської ЗОШ І-ІІІ ст.., а тепер багаторазовою чемпіонкою України серед молоді та чемпіонкою України серед дорослих, чемпіонкою всесвітньої універсіади в командному заліку, учасницею чемпіонату Європи серед молоді та учасницею командного чемпіонату світу, майстром спорту України міжнародного класу, членом збірної команди України Тамарою Гаврилюк (Стасюк).

Відбувся цікавий діалог між спортсменкою та учасниками зустрічі. Тамара продемонструвала елементи спортивної ходьби, розповіла про техніку виконання ходьби, вимоги до учасників міжнародних змагань, режим тренувань та харчування спортсменів.

Особливо зацікавила всіх дітей та дорослих та частина нагород, яку змогла принести на зустріч чемпіонка.

На завершення Свята спорту діти разом з вихователями здійснили велопробіг за маршрутом Барашівка – Бондарці.

Мета проведення таких заходів сприяти залученню школярів до систематичних занять фізичними вправами, розвивати рухові якості учнів, виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки, формування практичних умінь вести здоровий спосіб життя.

Олімпійський день у Барашівці
Олімпійський день у Барашівці

Начальник пришкільного оздоровчого табору «Світанок»
Савельєва Т.М.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...