» » Сінгурівці дякують аграрію


Сінгурівці дякують аграрію

19-06-2018, 20:44
Переглядів 321
Сінгурівці дякують аграрію
Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Це добре розуміє наш постійний спонсор директор СТОВ "Ліщинське" Мазур О.В. Одним зі свідчень цього є реальна допомога школі. Так, Олег Володимирович привітав колектив Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів із закінченням навчального року та подарував музичну апаратуру, потребу в якій гостро відчувала школа.
Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки Мазуру О.В. постійну допомогу та підтримку, за постійну участь у покращенні матеріально-технічної бази школи, ремонті приміщення, за щорічні подарунки першокласникам до Дня знань та новорічні подарунки учням.

Ваша підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.
Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...