» » Й американські конгресмени проти “бандеризації” України


Й американські конгресмени проти “бандеризації” України

19-06-2018, 15:26
Переглядів 157
Й американські конгресмени проти “бандеризації” України
Група з 56 американських конгресменів звернулася до Держдепартаменту в зв'язку з проявами антисемітизму і вихвалянням колабораціоністів в деяких європейських країнах, особливо в Польщі і в Україні. Документ опублікований на сайті члена палати представників Ро Ханни.

Конгресмени висловили заклопотаність, зокрема, тим, що в Україні прославляються "нацистські колаборанти Степан Бандера і Роман Шухевич", а також "Організація українських націоналістів - Українська повстанська армія".

"Особливо занепокоєння викликає той факт, що вихваляння нацистів в Україні в значній мірі підтримується державою", - йдеться у зверненні.

Українська держава спонсорує ревізіонізм щодо голокосту, крім того, в країні є й інші форми антисемітизму, відзначили конгресмени.

"Ми закликаємо разом з нами і правозахисними організаціями протистояти антисемітизму, ксенофобії, всім формам нетерпимості, закликавши уряди Польщі та України однозначно відмежуватися від спотворення інформації про голокост, вихваляння осіб, які співпрацювали з нацистами, а також ретельно розслідувати всі злочини, пов'язані з антисемітизмом", - йдеться в документі.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...