» » 8-й тур: «Танкіст» і «Лука-Агро» ідуть у відрив!

8-й тур: «Танкіст» і «Лука-Агро» ідуть у відрив!

18-06-2018, 07:45
Переглядів 234
17-го червня відбулися матчі 8-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу у Вищій лізі та два перенесені матчі в Першій лізі. У Вищій лізі лідери-«Танкіст» і «Лука-Агро» здобули чергові розгромні перемоги і відірвалися від найближчих переслідувачів вже на 6 очок. У Першій лізі (група «А») після першого кола лідирують «Форестер плюс» з Іванівки і березівський «Лісник». В групі «Б» очолює турнірну таблицю ФК «Станишівка», а ось за друге місце нас очікує запекла боротьба в другому колі- на нього претендують відразу п’ять команд: «Дангард-2» з Тетерівки, садківська «Перемога», «Енергія» з Гадзинки, ФК «Троянів» і оліївська «Зоря».

Центральний матч 8-го туру Вищої ліги відбувся в Новогуйвинському, де лідер Вищої ліги приймав іванівський «Екстрім». Гості активніше почали зустріч і Юрій Євтушок за перші десять хвилин мав дві чудові нагоди для того, щоб відкрити рахунок у матчі, але його ударом забракло влучності. А на 11-й хвилині господарі поля отримали право на пробиття пенальті після того, як захисник «екстрімівців» зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. І капітан «броньованих» Андрій Островський ( який ще й святкував День народження в цей день!) не схибив- 1:0! Надалі, на полі тривала рівна гра з незначною перевагою новогуйвинської команди. На 38-й хвилині вдалі індивідуальні дії форварда господарів Олександра Сахна призвели до ще одного голу в ворота «Екстріму»- 2:0! Після переви гості будь-що намагалися відігратися, але надійно грав воротар і захисники новогуйвинців. А в середині другого тайму господарі поля відзначилися ще двічі: спершу Максим Бондар, який щойно вийшов не заміну, влучно пробив по воротах Олександра Бондарця, а через три хвилини остаточний рахунок в зустрічі, шикарним ударом здалеку, встановив «іменинник» Андрій Островський- 4:0!

Інші результати 8-го туру Вищої ліги:

ФК «Василівка»- ФК «Левків»- 0:4

«Пак-Трейд»- «Дангард»- 1:2

«Лука-Агро»- «Олімпік»- 7:1

ФК «Довжик»- «Квара»- 1:3

У групі «А» Першої ліги в останньому матчі першого кола глибочицька «Чайка» вдома, дещо несподівано, поступилася ФК «Кодні»- 1:3, але залишилася на третьому місці в турнірнй таблиці.

У групі «Б» в останньому матчі перед перервою «Енергія» з Гадзинки і «Дангард-2» не змогли виявити сильнішого- бойова нічия 1:1. Ця нічия дозволила підопічним Юрія Лєпахіна піднятися на друге місце в турнірній таблиці за підсумками першого кола. Але вся боротьба за місця в плей-офф у цій групі ще попереду…

На цьому, Чемпіонат Житомирського району з футболу у Першій лізі «бере паузу»- матчі другого кола розпочнуться 15 липня 2018 року. А всіх вболівальників запрошуємо на матчі 9-го туру у Вищій лізі, який відбудеться 24 червня! Приходьте на стадіони і підтримайте свої улюблені команди !!!