» » Тетерівку відвідали поляки


Тетерівку відвідали поляки

16-06-2018, 09:11
Переглядів 203
Тетерівку відвідали поляки
30 травня в рамках договору про співпрацю на терени Тетерівської сільської ради завітала делегація гміни Яблонна Люблінського воєводства Республіки Польща. Учасниками делегації були як дорослі так і учні освітніх закладів гміни Яблонної.

Учасники делегації з 30 травня по 5 червня проживали у санаторії «Дениші», за цей час мали змогу познайомитися з історією нашого краю, побувавши на цікавих екскурсіях «Поліською швейцарією»: скеледром, дамба, Палац Терещенків, Тригірський Свято-Преображенський монастир; в Житомирі, в музеї космонавтики ім. С.П. Корольова, в м. Бердичів, в м. Андрушівка та відвідали Семенівську ОТГ.

Також учні польських освітніх закладів відвідали Денишівську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г. Бондарчука, Тетерівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Польський дім в м. Житомир, взяли участь у заходах присвячених Дню Захисту дітей в с. Тетерівка, вболівали за команду Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Козацькі шершні» на обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») в с. Зарічани.


Тетерівку відвідали поляки
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...