» » «Танкіст» зупиняє «Луку-Агро»!

«Танкіст» зупиняє «Луку-Агро»!

4-06-2018, 15:39
Переглядів 299
3-го червня відбулися матчі 6-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2018 року. У поєдинках Вищої ліги найбільша увага вболівальників була прикута до «битви» лідерів, у якій, трохи несподівану, перемогу здобув новогуйвинський «Танкіст». Серед інших результатів у Вищій лізі відзначимо третю поспіль нічию з рахунком 2:2 від високопічського «Пак-Трейда».

Центрального матчу туру (та й, мабуть, всього першого кола) вболівальники чекали з нетерпінням — всіх цікавило питання: чи зможуть «броньовані» відійти від нищівної поразки в минулому турі та зупинити переможну ходу команди з Луки? І як показала гра, з психологією у підопічних Валентина Островського все в порядку.

Матч почався з масованих атак луківчан і вже на 7-й хвилині Роман Гусак міг відкривати рахунок у зустрічі, але надійно зіграв голкіпер новогуйвинців Дмитро Собецький. Надалі, на полі точилася рівна позиційна гра і, здавалося, що команди підуть на перерву з нулями на табло. Але, за 10 хвилин до кінця зустрічі, молоде дарування «Танкіста» Вадим Федоренко скористався помилкою воротаря луківчан і забив м’яч у порожні ворота- 0:1! Через декілька хвилин новогуйвинці могли забивати вдруге — Юрій Рибальченко з трьох метрів влучає у поперечку!

На початку другого тайму «броньовані» подвоїли рахунок у матчі — відзначився невгамовний Рибальченко — 0:2. Це вже була серйозна заявка на перемогу в двобої! Через 10 хвилин футболісти з Луки відквитали один м’яч- Сергій Слюсар технічно перекинув «смугастика» через Собецького — 1:2. Але цей гол так і залишився останнім в зустрічі — всі спроби «аграріїв», бодай, зрівняти рахунок так і залишилися нереалізованими, а футболісти з Новогуйвинська, наприкінці зустрічі, могли забити ще один м’яч у ворота суперників та ударам Ігоря Іванова і Андрія Островського забракло влучності… 1:2 — бойова перемога «танкістів».

З-поміж інших результатів у Вищій лізі, також, варто відзначити ще одну «вікторію» тетерівського «Дангарду» над «Екстрімом» з Іванівки- 2:1. Здається, що підопічні Лепахіна, нарешті, «знайшли свою гру»…

Інші результати 6-го туру Вищої ліги:

ФК «Василівка»- «Квара»- 0:0

«Пак-Трейд»- ФК «Довжик»- 2:2

«Олімпік»- ФК «Левків»- 0:2

У групі «А» Першої ліги відбулося березівське дербі, яке, виграв більш досвідчений «Лісник», завдяки єдиному голу Артема Войцеховського на 22-й хвилині- 1:0. Продовжує громити своїх суперників іванівський «Форестер»- чергова перемога з рахунком 1:6 над «Активом».

Інші результати матчів 6-го туру в групі «А»:

«Леви Крошу» — «Чайка» — 3:8

«Хімік» — ФК «Кодня» — 3:1

У групі «Б» в центральному матчі туру ФК «Станишівка» камня на каменю не залишив від оліївської «Зорі»- 10:1- і вирвався в одноосібні лідери групи. А ФК «Троянів» у надважкому протистоянні зумів звести внічию поєдинок з «Енергією» з Гадзинки- 1:1.

Інші результати матчів 6-го туру в групі «Б»:

«Дангард-2» — «Сінгури» — 2:2

«Перемога» — « Вереси» — 3:1

Запрошуємо всіх вболівальників на матчі 7-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу, який відбудеться 10 червня!