» » «Соколу» не пощастило…

«Соколу» не пощастило…

4-06-2018, 15:32
Переглядів 205
В суботу, 2 червня, відбулися чергові матчі у Першості Житомирської області з футболу. Збірна Житомирського району ФК «Сокіл» вдома приймала команду «Полісся» з м. Олевська. Вже на 6-й хвилині зустрічі «соколята» відкрили рахунок — вихід сам-на-сам майстерно реалізував Вадим Назаренко. Але, по перерві, спершу захисники господарів поля не розібралися кому виносити м’яча з пустих воріт- автогол на свій рахунок записав Олександр Іщенко, а на 76-й хвилині капітан олевчан В. Попович, після розіграшу кутового, забив переможний гол для своєї команди. Наприкінці матчу господарі мали декілька чудових нагод для того, щоб уникнути поразки, але ударам Богдана Мосійчука і Вадима Назаренка забракло влучності. Як підсумок, 1:2 — дещо несподівана поразка «соколят».

Наступний свій поєдинок наша команда знову проведе вдома — 9 червня в смт. Новогуйвинському ФК «Сокіл» прийматиме команду «Арсенал-ДЛГ» з м.Овруча.

Сокіл» (Житомирський р-н) – «Полісся» (Олевськ) – 1:2

2 червня 2018 р. Новогуйвинське. Стадіон «Танкіст». 100 глядачів.