» » Чи справдяться надії Вересів - покаже час


Чи справдяться надії Вересів - покаже час

4-06-2018, 04:50
Переглядів 1061
Чи справдяться надії Вересів - покаже час
Як відомо, всі “реформи” нинішніх українських “реформаторів” провалилися: медицини, освіти, поліції, прокуратури, ЖКГ і всі інші. А розрекламований Гарантом “безвіз” взагалі призвів до масової втечі українців світ за очі, що призвело до катастрофічного дефіциту робочої сили, особливо кваліфікованої. І от, щоб хоч якось проімітувати перед своїми закордонними господарями якісь успіхи в “реформаціях”, а також “запудрити мізки” керівництву МВФ для отримання чергового кредиту, нинішня влада лопоче про якісь “успіхи” у так званій “децентралізації” - знищенні сільських рад та створенні ОТГ. Про “добровільність” та демократію у цьому процесі в нинішніх умовах говорити взагалі не доводиться.

З великим “скрипом” справа “децентралізації” йде й на Житомирщині, хоча й намагається її керівництво будь-якими методами створити якомога більше ОТГ, щоб не підводити свого земляка і мільйонера Зубка, як безпосереднього організатора цього процесу.

Наша газета вже неодноразово писала про те, як під час цієї ганебної справи місцева влада використовує фальсифікацію документів та застосовує грубу маніпуляцію свідомістю і введення людей в оману, а так звані “правоохоронні” органи (“реформовані” заїжджими грузинами, яких вже і слід простиг) на це закривають очі.

Все це притаманно було й “громадському обговоренню”, що днями відбулося у славному селі Вереси, майбутнє якого відтепер поставлено під великий сумнів.
То ж Вереси - єдине село з усіх приміських, яке нібито погодилося приєднатися до міста Житомир. Всі села повтікали від кабали житомирських бізнесменів при владі і лише маніпуляція у Вересах нібито пройшла... Але про все це більш детально - у наступному номері.

Поки що, шановні читачі, можете ознайомитися з тим, як переможно звучать “фанфари” від місцевих “реформаторів” після “громадського обговореня” у Вересах.Житомир та село Вереси зробили перший крок до об'єднання


Громада села Вереси на громадських слуханнях прийняла рішення розпочати процес приєднання до Житомира, таким чином навколо обласного центру буде сформована об'єднана територіальна громада. Більш як 200 мешканців села прийшли на слухання аби вирішити долю громади.

"Ми дали відмову Глибочиці, ми дали відмову Оліївці, і сьогодні у нас лишається єдиний варіант - Житомир. Потрібно зважити всі за та проти і врешті прийняти це рішення, поки його не прийняли за нас", - наголосив Олександр Шут, Вересівський сільський голова.

Слухання тривали більш як три години, селяни вислухали переконання депутатів обласної та районної рад, фахівців Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою U-LEAD з Європою та Мінрегіоном, крім того на всі питання людей дали відповіді три заступники Житомирського міського голови, які презентували переваги, які отримає село після приєднання.

"Житомир має розвинену соціальну інфраструктуру, промисловість та сектор розваг, якими мешканці прилеглих сіл уже користуються, в тому числі і ви. Із 27 тисяч школярів Житомира 2,3 тисячі це діти навколишніх сіл, батьки яких також у своїй більшості працюють у місті. Ці зв'язки потрібно лише підсилювати, а не створювати чергові ускладнення у вигляді адміністративних меж", - наголосила Вікторія Краснопір, заступник Житомирського міського голови.

На сьогодні навколо обласного центру вже створено 4 ОТГ, лишились три сільські ради, які в перспективі можуть доєднатись до Житомира, це Вересівська сільська рада, яка вже розпочала процес приєднання, Іванівська сільська рада, яка сьогодні знаходиться на стадії обговорення існуючих можливостей об'єднання та Левківська сільська рада, яка жодних рішень ще не приймала.

"Місто - це живий організм, який розвивається та потребує ресурсів для зростання. Сьогодні Житомир притягує молодих фахівців та бізнес, яким для розвитку потрібна територія, тому прилеглі сільські громади можуть отримати від приєднання значний економічний поштовх", - розповів Василь Невмержицький, директор Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.

75 селян проголосували за приєднання до Житомира, а 63 проголосували проти. Таким чином сільський голова на чергову сесію сільської ради має винести рішення про приєднання до Житомира, після чого буде створена спільна робоча група, яка і має напрацювати рішення про приєднання села до міста.


Чи справдяться надії Вересів - покаже час
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...