» » Гуманітарна комісія розглянула 23 питання


Гуманітарна комісія розглянула 23 питання

28-05-2018, 15:56
Переглядів 348
Гуманітарна комісія розглянула 23 питання
23 травня 2018 року під головуванням депутата районної ради Олександра Гребенюка відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення Житомирської районної ради.

У засіданні взяли участь члени постійної комісії депутати Людмила Фещук та Сергій Уницький, голова Житомирської районної ради Сергій Крутій та голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тамара Подорожна, начальники управлінь, служб, відділів та секторів РДА, керівники комунальних установ райради та інші.

Під час підготовки до чергової сесії районної ради на засіданні комісії розглянули 23 питання.

На початку засідання заслухали звіти головного лікаря КУ «Територіальне стоматологічне об'єднання» Житомирської районної ради Володимира Нижника, начальника служби у справах дітей Житомирської райдержадміністрації Антоніни Черняк, директора КУ «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Житомирської районної ради Віктора Ступіна.

Суперечливого обговорення мав саме останній звіт. Присутні на комісії члени громадської ради мали претензії до діяльності Новогуйвинської ДЮСШ, зокрема, до керівника Віктора Ступіна та деяких тренерів закладу, мотивуючи своє незадоволення тим, що працівники не в повному обсязі виконують свої посадові завдання. Проте на захист стали представники батьківського комітету школи, депутати, начальник сектору у справах сім'ї, молоді і спорту райдержадміністрації Інна Мирна. Вони не погоджуються із зауваженнями та наводять аргументи, що школа функціонує на належному рівні. У зв’язку з чим, члени комісії рекомендували розглянути та затвердити на сесії питання щодо укладення контракту строком на 5 років з нині діючим керівником Новогуйвинської ДЮСШ Віктором Ступіним.

Також учасники жваво розглядали ще одне спортивне питання - про затвердження «Порядку забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів районного, обласного, всеукраїнського рівнів за рахунок коштів районного бюджету» та «Норм витрат на забезпечення харчуванням одного учасника спортивних заходів районного, обласного, всеукраїнського рівнів за рахунок коштів районного бюджету» та внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017 - 2021 роки. У результаті обговорення дійшли висновку, що районною Програмою не передбачено виділення коштів на придбання кубків, медалей та нагород для переможців конкурсів, а також на деякі інші витрати, пов’язані зі змаганнями. Тому вирішили це питання залишити на доопрацювання до наступної сесії.

Чимало уваги на комісії приділено освітній галузі. При розгляді питання про створення освітніх округів Житомирського району члени комісії підтримали створення Левківського освітнього округу та відхилили пропозицію щодо створення Сінгурівського освітнього округу.

До того ж членами гуманітарної комісії погоджено Порядок призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району, та розглянуто звернення від Житомирської РДА щодо погодження звільнення директорів Глибочицької, Вересівської, Високопічської №1 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, директорів Гадзинської, Миролюбівської ЗОШ І-ІІ ступенів у зв’язку із закінченням терміну дії контракту. Проте після офіційного оголошення конкурсу на вакантну посаду колишній директор школи має абсолютне право взяли участь у відбірковому конкурсі та, у разі його успішного проходження, укласти контракт ще на 6 років.

Не залишилися поза увагою питання охорони здоров’я та соціальна сфера: погоджено Статут комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради та внесено зміни до контракту його головного лікаря Геннадія Горбенка, зміни до КУ «Центральна районна лікарня» щодо внесення змін до штатної чисельності, розглянуто Програму соціального захисту громадян Житомирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2018-2020 роки та Районну комплексну програму соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирського району на 2018-2020 роки» та інші.


Гуманітарна комісія розглянула 23 питання
Гуманітарна комісія розглянула 23 питання
Гуманітарна комісія розглянула 23 питання
Гуманітарна комісія розглянула 23 питання
Гуманітарна комісія розглянула 23 питання
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...