» » Передплата на "Сільське життя": переживемо й це лихоліття


Передплата на "Сільське життя": переживемо й це лихоліття

28-05-2018, 15:33
Переглядів 290
Передплата на "Сільське життя": переживемо й це лихоліття
Шановні читачі газети “Сільське життя”!

Редакція нашого видання зі славною 78-річною історією нагадує, що розпочалася передплата на друге півріччя 2018 року. Тож, хто передплатив “районку” лише на перше півріччя, зараз має змогу продовжити термін її дії у найближчому поштовому відділенні.

Варто зазначити, що акції з пільгової передплати цього разу не буде. Бо й так редакція тримає передплатну ціну собі у збиток. Розкажемо чому.

За 1 місяць передплати нашому читачу потрібно заплатити 17,26 грн. Але лише 11,42 грн. дістанеться редакції, бо решту нараховує пошта за доставку та оформлення передплати - третину від загальної суми.

При цьому, з тих 11 грн. 42 коп., що перерахуються редакції, більшість піде на оплату послуг друкарні. Через незграбні дії уряду щодо обмежень торгівлі з Росією, де й закуповується папір для української преси, лише протягом першого кварталу цього року ціна паперу піднялася у 1,5 рази, а потім ще на дві тисячі грн. за тонну.

Зараз лише друк одного екземпляра газети нам обходиться у 2,17 грн. Тобто, якщо у місяць виходить 4 номери, то це обходиться у 8,68 грн. з 11,42 грн. Тобто із загальної передплатної суми у 17,26 грн - на всі редакційні витрати (обладнання, верстка, творча робота, зарплата, податки, транспорт, зв’язок тощо) залишається аж 2,94 грн.

А у місяць, коли виходить 5-ть номерів, то редакції залишається аж 77 копійок! І крутися, як хочеш.

Ось такі “сприятливі умови” створила влада “європейських реформаторів” для розвитку свободи слова, незалежності преси, нормального розвитку пошти та друкарень. І тому проводити пільгову передплату немає ніякого сенсу.

Але можете не сумніватися, шановні читачі, що редакція віднайде можливість, як покрити збитки з інших джерел і не зірвати випуску жодного номера. Ми вже звикли працювати у таких екстремальних умовах.

Наш індекс 61333. Передплатна вартість (разом з друкарськими та поштовими послугами): 1 місяць - 14,81 грн., 3 міс. - 44,43 грн., 6 міс. - 88,86 грн. (без плати за оформлення передплати).


До уваги передплатників!

Редакція газети “Сільське життя” отримала інформацію, що у селі Улянівка 19 травня до наших передплатників було доставлено номер газети лише за ... 4 травня!

Про дану ситуацію з доставкою газет повідомлено начальника Житомирського поштамта Наталію Сладковську, яка обіцяла розібратися з цим ганебним фактом і попросила інформувати про них в подальшому для якомога швидшої реакції на них.

Редакція просить повідомляти про всі факти затримки з доставкою “Сільського життя” до читачів. Якщо ви не отримали наше видання у п’ятницю або суботу - повідомляйте за телефоном 097-35-05-205.

Будемо наводити лад разом.


Передплата на "Сільське життя": переживемо й це лихоліття
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...