» » Мегасенсація в Тетерівці. 5-й тур чемпіонату Житомирського району

Мегасенсація в Тетерівці. 5-й тур чемпіонату Житомирського району

28-05-2018, 15:11
Переглядів 247
27-го травня відбулися матчі 5-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2018 року. У поєдинках Вищої ліги було зафіксовано чимало несподіваних результатів: чергове фіаско діючого чемпіона району ФК «Левкова» від іванівського «Екстріма», бойова нічия між «Пак-Трейдом» і ФК «Василівкою» та, звичайно ж, розгромна поразка новогуйвинського «Танкіста» від амбітного «Дангарда».

У центральному матчі 5-го туру Вищої ліги ФК «Левків» приймав в Глибочиці іванівський «Екстрім». Левківчани відразу захопили ініціативу та вже на 7-й хвилині зустрічі відкрили рахунок- результативний удар вдався Богдану Самотузі. Після пропущеного голу футболісти з Іванівки побігли відігруватися, але до кінця першого тайму рахунок залишився незмінним- 1:0 на користь підопічних Олександра Ганька. В другому таймі гра проходила на зустрічних курсах, хоча більше моментів створювали «екстрімівці». А під кінець зустрічі, коли здавалося, що «Левкову» вдасться «втримати» перемогу, іванівські футболісти вистрілили дуплетом: на 87-й хвилині -зустрічі м’яч в пусті ворота добив Артем Бедрачук, а на 90-й хвилині переможним голом для своєї команди відзначився досвідчений Андрій Окрушко. 1:2- третя поспіль поразка команди з Левкова.

А мегасенсаційний результат було зафіксовано в Тетерівці, де місцевий «Дангард» камня на камені не залишив від «зіркового» «Танкіста»- 7:1. Що це було: недооцінка суперника, банальне невезіння чи позамежний настрій суперника – судити не нам. Але, факт залишається фактом: «Танкіст» зазнав найбільшої поразки за всю історію клубу!

З-поміж інших результатів у Вищій лізі, варто відзначити бойову нічию високопічського «Пак-Трейду» з ФК «Василівкою»- 2:2.

Інші результати 5-го туру Вищої ліги:

«Олімпік» — ФК «Довжик» — 3:2

«Квара» — «Лука-Агро» — 1:8

У групі «А» Першої ліги центральний матч туру відбувся в Березівці, де місцевий «Лісник» приймав сусідів- іванівський «Форестер». У цікавому, напруженому протистоянні перемогу здобули більш досвідчені футболісти з Іванівки- 3:0 і вийшли в одноосібні лідери групи. Ще одна березівська команда- «Легіон» «розписала» видовищну нічию з ФК «Коднею»- 3:3.

Інші результати матчів 5-го туру в групі «А»:

«Чайка» — «Хімік» — 0:0

«Актив» — «Леви Крошу»- 5:1

У групі «Б» Першої ліги в матчі лідерів ФК «Станишівка» здолав ФК «Троянів» з тенісним рахунком 6:2 і перемістився на перше місце в турнірній таблиці.

Інші результати матчів 5-го туру в групі «Б»:

«Дангард-2» — «Перемога» — 4:4

ФК «Сінгури» — « Зоря» — 0:8

«Енергія» — ФК «Вереси»- 4:1

Запрошуємо всіх вболівальників на матчі 6-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу, який відбудеться 3 червня!