» » «Сокіл» зупиняється за два кроки до фіналу!

«Сокіл» зупиняється за два кроки до фіналу!

27-05-2018, 08:35
Переглядів 177
26 травня футбольний клуб «Сокіл» зіграв матч-відповідь ¼ фіналу Кубку Житомирської області. На виїзді, в місті Новоград-Волинському, наша команда поступилася одній з найсильніших команд області- місцевому клубу «Звягель» з рахунком 0:3.

Матч розпочався з масованих атак господарів поля, які створювали момент за моментом у воріт «соколят». Але, примхлива пані Фортуна і феноменальна гра голкіпера «пернатих» Дмитра Собецького були в пешому таймі на боці футболістів з Житомирського району. А якщо б трохи влучніше пробив би граючий тренер «Сокола» Андрій Островський, який зі штрафного пальнув в поперечку воріт Міхеєва! Зате, не пощастило нашій команді з травмами: наприкінці першого тайму зазнали пошкоджень і були замінені Олександр Ширнін і Андрій Гуменюк….

Початок другого тайму запам’ятався небезпечним моментом у воріт “звягельчан»- міг відзначитися форвард гостей Ігор Іванов, але його удару з лінії штрафного майданчика трішки забракло влучності.

Нульова нічия протрималася в матчі до 66-ї хвилини, коли нападник господарів поля Роман Гусак класним ударом з гострого кута поцілив у «дев’ятку» воріт Собецького і відкрив рахунок у матчі- 0:1.

Гості зі всіх сил кинулися відіграватися, але під самий кінець зустрічі пропустили ще двічі: 0:3- перемога більш досвідченої новоград-волинської команди, яка проходить до півфіналу змагань.

А футболістам новоствореної команди Житомирського району виступ в престижних обласних змаганнях можна занести до активу- вперше взявши участь у таких престижних змаганнях, підопічні Андрія Островського дійшли аж до чвертьфіналу!

Насамперед, хочеться подякувати всім гравцям ФК «Сокіл» за самовіддачу та прагнення до перемоги і побажати їм гарно виступити в Першості Житомирської області з футболу 2018 року! А також, особливу подяку висловити всім вболівальникам нашого новоствореного колективу на чолі з головою Житомирської РДА Сергієм Микитюком та його заступником Миколою Козарчуком, які, не пожалкувавши вільного від роботи часу, палко підтримували нашу команду на стадіоні!

Наступний матч наша районна збірна зіграє 2 червня, вдома, в рамках Першості Житомирської області з футболу проти ФК «Полісся» з Олевська.

«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Сокіл» (Житомирський р-н) – 3:0

26 травня 2018 р. Новоград-Волинський. Стадіон «Авангард». 300 глядачів.