» » Житомирський район: як вирішити проблему сміття?


Житомирський район: як вирішити проблему сміття?

23-05-2018, 11:07
Переглядів 464
Житомирський район: як вирішити проблему сміття?
22 травня засідала постійна комісія Житомирської райради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства під керуванням голови депутата Анатоля Давидова.

У роботі взяли участь голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, члени комісії Анатолій Лихотворик та Валентина Томілкіна, керівник апарату райради Тамара Подорожна, начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Фелікс Янєв, начальник управління фінансів Наталія Ходоровська та інші.

На розгляд засідання винесено чотири питання. Більшість з них стосувалася ЖКГ району.

Фелікс Янєв доповів про стан утримання доріг та реалізацію Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання комунальних, загального користування місцевого та державного значення автомобільних доріг у Житомирському районі на 2016-2020 роки. Виступаючим запропоновано внести зміни до вище вказаної районної Програми.

Учасники зібрання детальніше зупинилися на проблемі утилізації сміття в населених пунктах району. Присутні обговорили хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Житомирському районі на 2013-2017 роки.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Фелікс Янєв зазначив, що проблема зі сміття є катастрофічна і досить масштабна. Керівництво району шукає можливі виходи з положення. Для визначення необхідних потужностей будівництва на території району комплексу для перероблення необхідних побутових відходів селищному та сільським голова надіслано листи з проханням надати інформацію про обсяги відходів щоденно. На сьогодні відреагувало лише Новогуйвинська селищна рада та Глибочицька ОТГ, Левківська, Василівська, Головенківська, Вертокиївська сільські ради.

Головою постійної комісії Анатолієм Давидовим запропоновано закупити на всі сільські ради один мобільний сміттєспалювальний агрегат та за графіком утилізувати тверді побутові відходи у кожному населеному пункті району.

Сергій Микитюк, голова Житомирської РДА розповів, що у планах побудувати один полігон для сміття між Житомирським та Новоград-Волинським районом. Він обслуговуватиме села Тетерівської ОТГ та Василівської, Березівської, Садківської та Іванівської сільських рад.

Інформація взята до уваги та буде більш детально вивчатися.

Житомирський район: як вирішити проблему сміття?
Житомирський район: як вирішити проблему сміття?

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...