» » Субсидії оформлятимуть по-новому


Субсидії оформлятимуть по-новому

22-05-2018, 16:49
Переглядів 718
Субсидії оформлятимуть по-новому
Міністерство соціальної політики оприлюднило нові форми заяви та декларації про доходи для отримання субсидії. Про це інформує прес-служба Мінсоцполітики.
"З 1 травня 2018 року почали діяти нові форми заяви та декларації про доходи у відповідності до нових правил призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Для ознайомлення публікуємо зразки заповнення зазначених документів з інструкцією для зручності заповнення, а також самі форми заяви та декларації", - йдеться в повідомленні.


На сайті розміщені зразки заяви і декларації, які можна переглянути за посиланнями.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 травня 2018 року почала діяти нова програма житлових субсидій.

Так, з наступного опалювального сезону на субсидію не зможуть розраховувати власники квартир понад 120 кв.м, будинків площею понад 200 кв.м та нових автомобілів віком до 5 років.

У випадку безробітних осіб субсидія надаватиметься тим, хто офіційно зареєстрований у службі зайнятості. Тим, хто працює без оформлення в Україні або за кордоном, органи соцзахисту автоматом рахуватимуть дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень.

Крім того, відтепер отримувачі субсидій мають декларувати доходи всіх членів сім’ї, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...