» » Житомирська РДА: як підписуються декларації з лікарями, відпочинуть діти та переглянуться відсоткові ставки з оренди землі?


Житомирська РДА: як підписуються декларації з лікарями, відпочинуть діти та переглянуться відсоткові ставки з оренди землі?

22-05-2018, 15:07
Переглядів 244
Житомирська РДА: як підписуються декларації з лікарями, відпочинуть діти та переглянуться  відсоткові ставки з оренди землі?
21 травня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками апарату та структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району.

Першим було розглянуто питання про стан роботи із укладення декларацій з лікарями на первинне медичне обслуговування та підключення медичних закладів району до Національної електронної системи охорони здоров’я eHealth. За словами головного лікаря КУ «ЦПМСД» Геннадія Горбенка, який доповідав з даного питання, на сьогоднішній день у амбулаторіях району функціонує 21 робоче місце із підписання декларацій на медичне обслуговування. При цьому вже укладено 6803 декларацій (без урахування ОТГ), що складає 13,1% від загальної кількості обслуговуваного населення. Відповідний обласний показник на даний момент становить 13,4%. Найбільше декларацій укладено лікарями Сінгурівської АЗПСМ – 2073. Водночас у Тетерівській громаді вже підписано 2523 декларації (38,5%).

Голова РДА дав доручення Г. Горбенку максимально прискорити даний процес з огляду на необхідність забезпечення належного фінансування закладів первинної медицини у ІІ півріччі поточного року та наголосив на необхідності проведення широкої роз’яснювальної кампанії серед жителів району та складення графіку виїздів лікарів у населені пункти з метою забезпечення максимального спрощення процедури підписання декларацій.

Розглянули на нараді й питання про організацію відпочинку дітей та молоді району у 2018 році в частині забезпеченості путівками до літніх таборів та про підготовку до роботи пришкільних і мовних таборів.

Як повідомила головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, дітей та молоді Ірина Менська, цьогоріч на закупівлю путівок для пільгових категорій дітей з районного бюджету виділено 199 тис. грн. Наразі через відкриті торги в системі ProZorro вже закуплено 30 путівок (на 175 тис. 770 грн.) до Комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко» Житомирської обласної ради з терміном перебування 21 день.

Також, райдержадміністрація звернулась до Міжнародного благодійного фонду «Відкрите серце» (дитячий відпочинковий табір «Благодать» (с. Зарічани) з проханням розглянути можливість безкоштовного оздоровлення 50 дітей пільгових категорій у оздоровчому закладі. Управлінням у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації виділено 9 путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій у Житомирському районі на загальну вартість 78 тис. 391, 74 грн., а саме: 4 путівки в ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» та 5 путівок до державного підприємства Український дитячий центр «Молода гвардія».

Функціонуватиме цьогоріч і 26 пришкільних таборів. За інформацією начальника районного відділу освіти Світлани Давиденко, угоди на постачання продуктів до них вже укладені, з керівниками таборів проведено відповідний інструктаж.

Доповіла С. Давиденко й про хід проведення ремонтних робіт у приміщенні їдальні Коднянської ЗОШ І-ІІІ ст., яка за планом функціонуватиме при школі (у вивільненому ДП «Укрпошта» приміщенні) з 1 вересня. Наразі тут тривають роботи із заміни електропроводки, вже закуплено плиту, морозильну камеру та бойлер. Ще невирішеним залишається питання щодо підключення до каналізаційних систем.

Також на нараді було розглянуто інформацію щодо проведення районного етапу військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), який проходив 16-18 травня на базі табору «Орлятко» під Левковом. Переможцем етапу, як і минулоріч, став рій Озерненської гімназії «Нащадки козаків». Друге місце виборола шкільна команда з Кодні, третє – Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Було обговорено й питання щодо роботи з перегляду відсоткової ставки з оренди землі. Доповідала завідувач юридичного сектору апарату РДА Катерина Мельник. За її словами наразі потребують перегляду ще 47 договорів. У свою чергу С.Микитюк повідомив, що планує особисто зустрітися із усіма керівниками агропідприємств району для активізації даного процесу.

Далі було розглянуто інформацію про вирішення конфліктної ситуації у с. Довжик, де одному із суб’єктів підприємницької діяльності Оліївською сільською радою ОТГ було надано дозвіл на розміщення тимчасової споруди, фактичне встановлення якої обмежує рух автотранспорту та права інших підприємців. Наразі розглядається питання щодо перенесення даної споруди на територію готельного комплексу «Ялинка».

Про хід роботи з легалізації найманих працівників на підприємствах району традиційно доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк, яка повідомила, що минулого тижня здійснено два виїзди робочої групи у ході яких перевірено роботу 24 СПД на території Заможненської, Березівської, Коднянської та Миролюбівської сільських рад.

На завершення наради начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Фелікс Янєв доповів з питання проведення роботи з інвентаризації захисних споруд. За словами доповідача, з початку року інвентаризовано 4 захисні споруди, неінвентаризованими залишаються ще 12 об’єктів. Робота у даному напрямку триває.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...