» » Коли і що розглядатимуть депутатські комісії Житомирської райради


Коли і що розглядатимуть депутатські комісії Житомирської райради

19-05-2018, 11:19
Переглядів 297
Коли і що розглядатимуть депутатські комісії Житомирської райради
Розпорядженням голови Житомирської районної ради Сергія Крутія від 2 травня 2018 року №22-ОД скликається чергова 18 сесія районної ради 7 скликання, пленарне засідання якої проводитиметься 1 червня 2018 року.
У ході підготовки до чергової сесії, починаючи з наступного тижня, відбудуться засідання постійних комісій районної ради, на яких розглядатимуться різні питання.


21 травня стартує постійна комісія з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування, яку очолює депутат Лариса Вербило. На порядок денний виноситься 14 питань.

Під час засідання планується розглянути для затвердження на сесії Програму розвитку громадянського суспільства у Житомирському районі на 2018 рік, заслухати звіт начальника Центру надання адміністративних послуг Житомирської РДА Ігоря Палія, звернення депутата Олега Білецького, внести зміни до складу президії районної ради, до списку присяжних Житомирського районного суду Житомирської області, до складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих Житомирської районної ради та інші.

22 травня засідатиме постійна комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства під керуванням голови - депутата Анатоля Давидова. Члени комісії обговорять стан утримання доріг та реалізацію Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання комунальних, загального користування місцевого та державного значення автомобільних доріг у Житомирському районі на 2016-2020 роки та внесуть зміни до районної Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання комунальних, загального користування місцевого та державного значення автомобільних доріг у Житомирському районі на 2016-2020 роки.

23 травня розглядатиме 16 питань постійна комісія з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення, головою якої є Олександр Гребенюк.

Присутнім запропонують заслухати звіти головного лікаря комунальної установи "Територіальне стоматологічне об'єднання" Житомирської районної ради Володимира Нижника, директора комунальної установи "Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа" Житомирської районної ради Віктора Ступіна, начальника служби у справах дітей Житомирської райдержадміністрації Антоніни Черняк.

Крім того, учасники засідання матимуть змогу розглянути та обговорити Програму соціального захисту громадян Житомирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2018-2020 роки., Районну комплексну програму соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирського району на 2018-2020 роки".

24 травня естафету засідання приймає постійна депутатська комісія з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології , яку проведе Володимир Оржехівський. На розгляд запропоновано шість питань.

Вони в основному стосуватимуться технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, які надані в оренду.

Не залишиться поза увагою і Програма використання коштів районного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2018 рік та внесення змін до вже діючої Програми стабілізації і розвитку агропромислового комплексу Житомирського району на період 2016-2020 років.

29 травня завершить засідання комісій для підготовки до чергової сесії постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності. Під головування Сергія Котвицького буде обговорено 22 питання.

Зокрема, внесення змін до різних Програм та Положень, звіти керівників установ, організацій, служб району та інші.

Світлана Яременко
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...